MMA PLBoksUkraiński pięściarz apeluje do Polaków: Proszę o pomoc, Ruskie ku**y już dostają wpie**ol!

Ukraiński pięściarz apeluje do Polaków: Proszę o pomoc, Ruskie ku**y już dostają wpie**ol!

Maskym Miszczenko (8-2, 3 KO) pięściarz, który prowadzi karierę w naszym kraju postanowił wyjść z ważnym apelem. Ukrainiec liczy na pomoc Polski. Maksym uważa, że jest duża szansa, aby wygrać wojnę przy wsparciu innych krajów.

Miszczenko

Miszczenko wszystkie swoje zawodowe starcia odnotował właśnie w Polsce. Maksym ostatni pojedynek stoczył w grudniu. Ukrainiec po sześciu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Damiana Smagiela.

Wspomniany pojedynek zobaczycie poniżej:

Miszczenko apeluje do Polaków: Każdy wasz ruch będzie działać!

Maskym Miszczenko (8-2, 3 KO) wystąpił z ważnym apelem na twitterze. Ukrainiec prosi wszystkich Polaków o ważną pomoc. 

Dużo osób wyjeżdża do Polski. To są kobiety, dzieciaki – oni bardzo potrzebują jakiejś złotówki, jakiś nocleg, jakieś jedzenie. Ja bardzo proszę wszystkich Polaków o pomoc dla nich. Ja bardzo proszę o wsparcie sportowców, media, bokserów. O jakiś akcjach, udostępnieniach – każdy wasz ruch będzie działać. Dziękuję wszystkim kto proponuje pomoc, to bardzo nas motywuje. I najważniejsze, że Ruskie ku**y już dostają wpie**ol i w końcu oni przegrają.

Zobacz także:

Jest oficjalny trailer MMA VIP 4! Gala odbędzie się już w sobotę! Widzieliście?

Już w najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się czwarta edycja MMA VIP. Dzisiaj na YouTubie organizacji pojawił się trailer. Przypomnijmy, że freakowa federacja borykała się z dużymi problemami. Była wielokrotna zmiana lokalizacji oraz terminu. 

Zawodnik UFC o sytuacji na Ukrainie: Powinna paść na kolana i zostać Rosją! Przesadził?

Sean Strickland (25-3) znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, ale wedle wielu internautów tym razem przesadził! Zawodnik UFC na twitterze postanowił skomentować sytuację na Ukrainie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis