MMA PLFENUkraińska mistrzyni FEN ucieka z rodziną do Polski! Paweł Jóźwiak apeluje o pomoc!

Ukraińska mistrzyni FEN ucieka z rodziną do Polski! Paweł Jóźwiak apeluje o pomoc!

Ekaterina Shakalova (7-1) mistrzyni Fight Exclusive Night zdecydowała, że ucieknie wraz z rodziną do Polski. Jest to oczywiście spowodowane trwającą wojną na Ukrainie. W czwartek nad ranem Rosja postanowił zaatakować naszych sąsiadów. Paweł Jóźwiak apeluje o pomoc.

Shakalova

24-latka w Fight Exclusive Night stoczyła już trzy pojedynki, a w ostatnim zdobyła mistrzowski pas. Ukrainka wystąpiła na ostatniej 38-edycji, gdy po trzech minutach (duszeniem zza pleców) poddała Yulie Kutsenko. Wcześniej Shakalova poddała Jamile Sandorę i wypunktowała Izabelę Badurek.

Potrzebna jest pomoc!

Wczoraj Paweł Jóźwiak w mediach społecznościowych apelował o pomoc. Ekaterina Shakalova (7-1) chce z rodziną uciec do Polski.

Pilne !!!!!🇵🇱🇺🇦 Nasza Mistrzyni Kateryna Shakalova ucieka z rodzina przed wojna do Polski. Federacja FEN poszukuje dla niej mieszkania do wynajęcia  z 3 sypialniami w Warszawie lub okolicach. Proszę o kontakt prive

Shakalova nie tak dawno opublikowała post w mediach społecznościowych z ważnym przekazem.

NIE WOLNO WIĘCEJ Rosji w sporcie międzynarodowym! Apeluję do wszystkich sportowców, których znam! Wszyscy jesteście tchórzami przez duże T! – napisała Shakalova.

Zobacz także:

KSW 68: Wojna na Ukrainie zbiera swoje żniwo! Musaev zdjęty z rozpiski! Dobra decyzja?

Hiobowych wieści ciąg dalszy. Shamil Musaev, czyli numer 1 rankingu kategorii półśredniej miał stoczyć swój pojedynek na najbliższej gali KSW 68. Wskutek sytuacji na naszym kontynencie pojedynek Rosjanina został odwołany.

High League publikuje ważne oświadczenie w sprawie rzekomych politycznych powiązań! Widzieliście?

Nie musieliśmy długo czekać na komentarz High League, która w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie. Freakowa organizacja odpowiedziała w sprawie rzekomych politycznych powiązań, bowiem coraz częściej w internecie pojawiają się takie informacje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis