MMA PLArtur SzpilkaUjawniono ilość sprzedanych PPV na galę KBN 15: Szpilka vs Różański, Mateusz Borek: Solidny wynik, najlepszy od czasu…

Ujawniono ilość sprzedanych PPV na galę KBN 15: Szpilka vs Różański, Mateusz Borek: Solidny wynik, najlepszy od czasu…

Ujawniono ilość sprzedanych PPV na minioną galę Knockout Bouxing Night 15: Szpilka vs Rózański, która odbyła się w niedzielę 30 maja. Wynik sprzedażowy podał organizator imprezy Andrzej Wasilewski.

Promotor pięściarski obiecał kibicom, że kiedy tylko będzie miał dostępne informacje na temat sprzedaży PPV na sobotnią galę, to natychmiast się tymi danymi podzieli. Jak obiecał, tak zrobił.

Ujawniono ilość sprzedanych PPV na galę KBN 15: Szpilka vs Różański, Mateusz Borek: Solidny wynik, najlepszy od czasu…

Wasilewski podał na Twitterze wiadomość, że galę z walkami: Szpilka vs Rózański, Masternak vs Balski czy Taxi Złotówa vs Fit Dzik za pośrednictwem PPV obejrzało prawie 28 tysięcy widzów.:

“Zgodnie z obietnica – w sprzedazy bezposredniej (direct) sprzedalismy 27,886 ppv, ta liczba delikatnie wzrosnie bo mozna dalej wykupic gale i obejrzec z odtworzenia.

Podalem PRAWDZIWE wyniki sprzedazy kbn 15. Sa one bardzo przyzwoite, szczegolnie ze nie mielismy partnera tv ktory bierze na siebie wiekszosc promocji ale i ok polowy wplywow. Reakcja kibicow bezcenna.Tyle ludzi WIE jaka faktyczna sprzedaz ma ksw, fen czy inni. Chcecie wierzcie”

Wynik ten skomplementował także dziennikarz Kanału Sportowego Mateusz Borek przypominając najlepszy wynik sprzedażowy w polskim boksie w ostatnich latach:

“To jest prawdziwy i solidny wynik.Najlepsze PPV w boksie od czasu Adamek vs Abell. Wtedy 43 tysiące. Z jednej strony partner telewizyjny, z drugiej cena 40 pln i więcej w kablówkach. Wpływ z 25-30.000 dostępów, to kwota w Polsce nieosiągalna z tytułu licencji telewizyjnejza galę.”

Knockout Boxing Night 15: Szpilka vs. Różański – wyniki:

kat. bridger: Łukasz Różański (14-0, 13 KO) pok. Artur Szpilka (24-5, 16 KO) przez nokaut, Runda 1 – o pas WBC International
kat. cruiser: Mateusz Masternak (44-5, 29 KO) pok. Adam Balski (15-1, 9 KO) przez jednogłośną decyzję (98-92, 99-91, 99-91) – o pas IBF Intercontinental
kat. półciężka: Paweł Stępień (15-0-1, 11 KO) pok. Denneb Diaz (14-1, 11 KO) przez nokaut, Runda 5 – o pas IBF Intercontinental
kat. ciężka: Michał Choiński pok. Bartosz Graczyk przez TKO, Runda 1
kat. ciężka: Szymon „TAXI Złotówa” Wrzesień pok. Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki przez decyzję (30-26)
kat. superpółśrednia: Piotr Biś (4-0, 2 KO) vs. Sebastian Wojtan (1-0, 1 KO)
kat. cruiser: Artur Górski (2-0) pok. Bartosz Barczyński (3-4, 2 KO) przez jednogłośną decyzję (39-37, 40-36, 39-37)
kat. półśrednia: Pablo Mendoza (10-8, 9 KO) pok. Damian Kiwior (8-2-1, 1 KO) przez nokaut, Runda 2
kat. półśrednia: Aleksander Bereżewski (2-0, 2 KO) pok. Bronislav Kubin (20-27-2, 12 KO) przez TKO, Runda 1

Zobacz także:

Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim. „Szpila” został znokautowany w 1 rundzie pojedynku. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.

Szalony pomysł Mateusza Murańskiego! “W te wakacje zobaczycie mnie co najmniej raz w klatce!” Zaskoczeni?

Mateusz Murański nie zamierza schodzić z medialnego piedestału. Aktor, który w przeciągu ostatnich dwóch tygodni stoczył dwie zawodowe walki – zapowiada kolejne walki w klatce. “W te wakacje zobaczycie mnie co najmniej raz w klatce!”.