MMA PLBoksUgas wypunktował Pacquiao w Las Vegas! 42-letni Filipińczyk skończy karierę?

Ugas wypunktował Pacquiao w Las Vegas! 42-letni Filipińczyk skończy karierę?

Za nami gala bokserska w Las Vegas, gdzie w pojedynku wieczoru Yordenis Ugas wypunktował legendarnego Manny’ego Pacquiao. Po tym werdykcie świat boksu zadaje sobie jedno pytanie – czy to koniec kariery 42-letniego Filipińczyka?

Ugas wypunktował Pacquiao

Stawką walki Ugas vs Pacquiao był pas mistrzowski WBA wagi półśredniej. Do wyłonienia zwycięzcy po dwunastorundowej zaciętej batalii potrzebna była decyzja sędziów.

Ugas wypunktował Pacquiao w Las Vegas! 42-letni Filipińczyk skończy karierę?

Ci nie mieli problemów ze wskazaniem zwycięzcy. Według punktujących Yordenis Ugas pokonał Manny’ego Pacquiao w stosunku 116:112, 115:113, 116:112.

Po walce wielu kibiców czekało na to, co w ringu powie Manny Pacquiao. Filipińczyk nie ukrywał, że nie wie jeszcze co dalej z jego pięściarską karierą:

“Nie wiem co dalej. Dajcie mi najpierw odpocząć, zrelaksować się i wtedy podejmę decyzję. W przyszłym miesiącu ogłoszę swoją decyzję o kandydowaniu na prezydenta Filipin. Polityka jest trudniejsza niż boks, ale oddać się pomocy ludziom!”

Zobacz także:

UFC on ESPN 29 – wyniki i najlepsze akcje. Fenomenalny nokaut na karcie wstępnej! [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN 29, podczas której nie brakowało skończonych przed czasem pojedynków.

PFL 2021 #8 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison i były zawodnik KSW w finale [WIDEO]

Za nami druga już gala fazy play-off tegorocznego sezonu PFL. Tym razem do walk o milion dolarów zbliżyli się zawodnicy wagi ciężkiej oraz zawodniczki kategorii lekkiej.

Właściciel THE WAR Denis Załęcki wystąpi na EFM Show 2 w nowej formule! Zawalczy przed Michałem Materlą

Właściciel organizacji THE WAR Denis Załęcki wystąpi na gali EFM Show 2! Występ znanego z walk na gołe pięści zawodnika został ogłoszony podczas wczorajszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis