MMA PLGamrotUFC: Zobaczcie jak Mateusz Gamrot do tej pory kończył swoje walki przed czasem! [WIDEO]

UFC: Zobaczcie jak Mateusz Gamrot do tej pory kończył swoje walki przed czasem! [WIDEO]

Mateusz Gamrot (17-0) już dziś spełni swoje marzenia! Polak w Abu Dhabi zadebiutuje w największej organizacji na świecie. 29-latek zmierzy się z również debiutującym Guramem Kutateladze (11-2).

W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego starcia w kategorii piórkowej. Chan Sung Jung (16-5) zmierzy się z Brianem Ortegą (14-1), a zwycięzca dostanie mistrzowską szansę. Amerykanin wraca do klatki po prawie 2-letniej przerwie. W ostatniej walce doznał pierwszej zawodowej przegranej. Była to wielka szansa, bo przecież na szali starcia z Maxem Holloway’em był pas mistrzowski.

Tak Mateusz Gamrot kończył walki przed czasem!

Przygotowaliśmy dla was wszystkie skończenia, którymi Mateusz Gamrot (17-0) może popisać się w dotychczasowej karierze. ”Gamer” już dziś zmierzy się z niebezpiecznym Guramem Kutateladze (11-2), który zastąpił Magomeda Mustafaeva.

Luty 2012 roku debiut w zawodowym MMA. ”Gamer” podczas Night of Champions 3 w Poznaniu pokonał przed czasem Arbi Shamaeva. Lekarz w drugiej odsłonie postanowił przerwać walkę.

Dwa miesiące później Mateusz potrzebuje zaledwie minuty i jedenastu sekund, aby w efektownym stylu poddać Tomasza Matuszewskiego.

To był specjalny dzień! Debiut Mateusza Gamrota w największej organizacji w naszym kraju. Doszło do tego w czerwcu 2013 roku w Ergo Arenie. Gamrot był bezlitosny i już w pierwszej rundzie zdemolował prospekta Mateusza Zawadzkiego. Gong, a Gamrot w narożniku przygotowuje się do drugiej rundy. Mocno poobijany ełczanin był ledwo przytomny i walka została przerwana. 

”Gamer” we wrześniu 2014 roku stoczył pierwszy pojedynek poza granicami kraju. Polak wszedł w zastępstwo na gali Cage Warriors 72. Mateusz w Walii szybko, bo już w pierwszej odsłonie znalazł sposób na Tima Newmana.

Wojownik pochodzący z Bielsko Białej podczas KSW 30 dominuje! Mateusz dotrzymał słowa. Sześć sekund przed końcem walki w dosiadzie zastopował doświadczonego Rodrigo Cavalheiro.

Mateusz jest już bliski walki o mistrzowski pas. Ostatnim ”przystankiem” jest starcie z wtedy niepokonany Marfiem ”Piranią” Piraevem.

”Gamer” staje do pierwszej obrony pasa w kategorii lekkiej. Polak w Zielonej Górze w drugiej odsłonie znalazł sposób na poddanie Renato Gomesa.

Grzegorz Szulakowski poniesiony czterema zwycięstwami z rzędu w KSW dostaje dużą szansę. ”Szuli” musi jednak uznać wyższość mistrza. Mateusz w czwartej rundzie dopiął swego.

Ostatnią walkę Mateusz Gamrot (17-0) zakończył przed czasem w tym roku. Dokładnie w lipcu doszło do zakończenia trylogii z Normanem Parke. ”Stormin” nie miał nic do powiedzenia. Ex zawodnik UFC w trzeciej rundzie nie został dopuszczony do kontynuowania walki.

Rozpiska gali UFC on ESPN+ 38

Karta główna (1:00):

145 lb: Brian Ortega (14-1, 1 N/C) vs. Chan Sung Jung (16-5)
125 lb: Katlyn Chookagian (14-3) vs. Jessica Andrade (20-8)
205 lb: Jimmy Crute (11-1) vs. Modestas Bukaukas (11-2)
170 lb: Claudio Silva (14-1) vs. James Krause (27-8)
145 lb: Thomas Almeida (22-3) vs. Jonathan Martinez (12-3)

Karta wstępna (22:00):

155 lb: Mateusz Gamrot (17-0, 1 N/C) vs. Guram Kutateladze (11-2)
125 lb: Gillian Robertson (8-4) vs. Poliana Botelho (8-2)
185 lb: Jun Yong Park (11-4) vs. John Phillips (22-10, 1 N/C)
155 lb: Jamie Mullarkey (12-3) vs. Fares Ziam (10-3)
205 lb: Gadzhimurad Antigulov (20-7) vs. Maxim Grishin (30-8-2)
135 lb: Said Nurmagomedov (13-2) vs. Mark Striegl (18-2, 1 N/C)

Transmisja:

22:00 – UFC Fight Pass oraz Polsat Sport Extra

Zobacz także:

Khalidov otwarty na starcie mistrz vs mistrz! Chcielibyście to zobaczyć?

To byłoby świetne zestawienie. Mamed Khalidov nie ma nic przeciwko

Wiemy komu będzie kibicował Krystian Pudzianowski! Zaskoczeni?

Wiemy komu będzie kibicował Krystian Pudzianowski w starciu Szeliga-Piechowiak. Do walki dojdzie na FAME MMA 8