MMA PLUFCUFC zareagowało na aresztowanie Jona Jonesa, bezpieczny komentarz giganta!

UFC zareagowało na aresztowanie Jona Jonesa, bezpieczny komentarz giganta!

Organizacja UFC w bezpieczny sposób podeszła do informacji o zatrzymaniu przez policję mistrza wagi półciężkiej Jona Jonesa (26-1, 1 N/C). Poniżej możemy przeczytać pierwszy komentarz amerykańskiego giganta w tej sprawie.

Jak wczoraj pisaliśmy na łamach MMA.PL – do zatrzymania mistrza UFC doszło w czwartek Albuquerque, gdzie na co dzień mieszka i trenuje Jones. Miejscowa policja została zaalarmowana po usłyszeniu wystrzału z broni palnej.  Na miejscu znaleziono Jonesa, który siedział za kierownicą swojego samochodu. Zawodnik twierdził, że nic nie wie o strzałach.

Funkcjonariusze policji zauważyli, że Jones jest pod wpływem. Prowadził samochód i zamierzał to kontynuować.  „Bones” poddał się testom na trzeźwość, które potwierdziły przypuszczenia policjantów. Pomiar wykazał ponad dwukrotne przekroczenie dopuszczalnego limit alkoholu we krwi.

Organizację UFC o komentarz w tej sprawie poprosiło ESPN, ale wiadomość przekazana przez amerykańskiego giganta była bardzo bezpiecznie skonstruowana:

“UFC zdaje sobie sprawę z aktualnej sytuacji dotyczącej Jona Jonesa i tego, co stało się dzisiaj rano w Albuquerque. Organizacja pozostaje w kontakcie z kierownictwem Jonesa i obecnie zbiera dodatkowe informacje.”