MMA PLUFCUFC wygrywa z pandemią! “Straciliśmy 110 milionów za brak ludzi na galach, ale…”

UFC wygrywa z pandemią! “Straciliśmy 110 milionów za brak ludzi na galach, ale…”

Foto: Facebook/ Dana White
Foto: Facebook/ Dana White

UFC wygrywa z pandemią koronawirusa! Szef największej organizacji MMA na świecie Dana White przyznał, że jego firma w ostatnim czasie notuje rekordy zainteresowania.

Czas pandemii COVID-19 nie jest łatwy dla sportu. Imprezy zostały najpierw zabronione, a potem nałożono wiele obostrzeń dotyczących realizacji wydarzeń sportowych.

UFC jednak sobie poradziło w nowej rzeczywistości i teraz zbiera tego plony.

UFC wygrywa z pandemią!

Dana White przyznał, że nigdy wcześniej UFC w taki sposób nie przykuwało uwagi fanów, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Zdaniem szefa UFC, jego firma jest większa niż kiedykolwiek wcześniej:

“Marka UFC nigdy nie była większa czy silniejsza niż teraz. Mam na myśli zainteresowanie. Nie wiem czy ktokolwiek czuje ten biznes tak, jak my go czujemy. Moje media społecznościowe w czasie pandemii notują najlepsze liczby, jakie kiedykolwiek robiłem. Ruch na mediach społecznościowych UFC jest poza jakimikolwiek wykresami. Sprzedaliśmy więcej towaru z marką UFC niż przez cały 2019 rok. Już teraz, w lipcu zmiażdżyliśmy wyniki z roku 2019.”:

White przyznał także, że przez zamknięcie hal i brak sprzedaży biletów, UFC straciło dużo pieniędzy, ale jednocześnie potrafiło sobie te straty zrekompensować:

“Oczywiście pod wieloma względami ta pandemia na nas wpłynęła. Nie ma wpływów z bramki. Tylko na tym straciliśmy 110 milionów dolarów. Jest też kilka innych rzeczy, ale mimo to, ten nasz biznes się dobrze kręci. Musicie spojrzeć na budowanie naszej marki. W czasie pandemii przykuliśmy uwagę wielu nowych fanów, którzy w normalnych czasach pewnie nigdy by się nie zainteresowali sportami walki. To dobre dla naszego sportu. Jest więcej ludzi, którzy są świadomi MMA i nie mówię tutaj tylko o Stanach Zjednoczonych, ale o całym świecie.”

Zobacz także:

Mirosław Okniński szydzi z Jurkowskiego: Cała Legia wstydzi się za Jurasa!

Popularny i kontrowersyjny trener Mirosław Okniński szydzi z Łukasza Jurkowskiego. Trener Szymona Kołeckiego odniósł się do odwołania walki swojego podopiecznego z “Jurasem”.

Historia “Cudu” Lerone’a Murphy’ego – od strzelaniny do walk dla UFC

Strzelano do niego trzykrotnie. Dwa pociski trafiły. Lata później remisuje z piórkowym sparingpartnerem Chabiba Nurmagomiedowa oraz nokautuje przed końcem pierwszej rundy Ricardo Ramosa. Niektórzy powiedzieli by, że to cud. Oto historia Lerone’a Murphy’ego – ochrzczonego mianem „Cudu” właśnie.