MMA PLUFCUFC wraca do Paryża! Gala już we wrześniu!

UFC wraca do Paryża! Gala już we wrześniu!

Bonjour! UFC ponownie zawita do Paryża, aby dostarczyć kibicom niezapomnianych emocji. Gala z cyklu Fight Night odbędzie się 2 września w paryskiej Accor Arena.

UFC wraca do Paryża
Foto: Facebook UFC

Amerykański gigant kontynuuje podbój Europy. W połowie lipca UFC zagości w Londynie, gdzie Marcin Tybura (24-7) zmierzy się z Tomem Aspinallem (12-3) w walce wieczoru, a półtora miesiąca później statek pod banderą Ultimate Fighting Championship zacumuje w Paryżu.

Data nie jest przypadkowa, bowiem 3 września minie dokładny rok odkąd UFC pierwszy raz pojawiło się nad Sekwaną. Wcześniej organizacja takiego wydarzenia była niemożliwa, ponieważ MMA jako dyscyplina sportowa była nielegalna we Francji.

Nie podano jeszcze szczegółów na temat karty walk ani zawodników, którzy pojawią się w klatce amerykańskiego giganta. Potencjalnie mówi się o starciu Ciryla Gane (11-2) z Sergeyem Pavlovichem (18-1). “Bon Gamin” ostatni raz w akcji widziany był podczas marcowej gali UFC 285, gdzie musiał uznać wyższość Jona Jonesa (27-1, 1 N/C). Z kolei sklasyfikowany na 2. miejscu Rosjanin w kwietniu upolował głowę Curtisa Bladyesa (17-4, 1 N/C), nokautując go już w pierwszej odsłonie. Dla Pavlovicha było to 6 skończenie przed czasem w pierwszej rundzie, co jest najdłuższą taką serią w historii UFC. Jak wspominacie ostatnią galę UFC w Paryżu?

Zobacz także:

Rafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

“Ataman” odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota, wyrażając gotowość na wrzesień! W rezultacie może czekać nas świetne starcie! Co prawda do finalizacji jeszcze długa droga. Ostatecznie należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Wstępnie mówi się o wrześniu. Kto według was jest faworytem?

Zepsute święto MMA na PGE Narodowym! Marian Ziółkowski kontuzjowany tuż przed swoją walką!

Bardzo złe informacje dotarły do nas zza kulis gali XTB KSW Colosseum 2, która dzisiaj odbywa się na Stadionie Narodowym. Niestety, tuż przed finałem imprezy, z rozpiski wypadła walka, w której udział mieli wziąć dwaj mistrzowie – Marian Ziółkowski i Salahdine Parnasse.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis