MMA PLUFCUFC wraca do Londynu! Znamy walkę wieczoru!

UFC wraca do Londynu! Znamy walkę wieczoru!

Największa organizacja MMA na świecie – UFC wraca do Londynu! Amerykanie swoją kolejną imprezę w tym mieście zorganizują już 19 marca. Znamy już walkę wieczoru wydarzenia!

UFC wraca do Londynu

Gala UFC w Europie to nie lada gratka dla fanów mieszanych sztuk walki z tej części świata. Już teraz możecie zacząć polować na bilety na imprezę, która odbędzie się w miejscowej gali o2 Arena.

UFC wraca do Londynu! Znamy walkę wieczoru!

Gala UFC Londyn już 19 marca, a my już znamy walkę wieczoru tej imprezy.

Jak donosi dziennikarz ESPN Brett Okamoto, UFC w main evencie wydarzenia stawia na pojedynek w wadze ciężkiej Tom Aspinall vs Alexander Volkov:

Tom Aspinall w UFC jest niepokonany. Anglik wygrał już cztery walki w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Ostatnią wiktorię odniósł we wrześniu zeszłego roku, kiedy to znokautował w pierwszej rundzie Sergieia Spivaka.

Alexander Volkov był swego czasu bardzo blisko walki o pas. Rosjanin przegrał jednak starcie z Cirylem Gane, które wówczas pozwoliło Francuzowi na marsz po tymczasowe mistrzostwo wagi ciężkiej. Rosjanin ostatnią walkę stoczył w październiku zeszłego roku. Wygrał wówczas na punkty z Marcinem Tyburą.

Aktualna rozpiska gali UFC Londyn:

Alexander Volkov vs. Tom Aspinall
Jake Hadley vs. Allan Nascimento
Luana Carolina vs. Molly McCann
Cody Durden vs. Muhammad Mokaev
Makwan Amirkhani vs. Mike Grundy
Jack Shore vs. Timur Valiev
Shamil Abdurakhimov vs. Sergei Pavlovich

Zobacz także:

Szołtysik z ostrym przesłaniem do Pietraszka przed WOTORE 4: Nie przyjeżdżaj jutro, bo Cię rozj**ie! Co wy na to?

Jesteśmy po ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą WOTORE 4. Nie wszyscy byli obecni. Pewny siebie Marcin Szołtysik wylosował pojedynek z Krzysztofem Pietraszkiem. Szołtysik w pewnym momencie wziął mikrofon, bowiem miał mocne przesłanie do przeciwnika.

MMA VIP 4: Tomasz Chic w końcu rozpoczął przygotowania do walki z ”Żuromem”! [WIDEO] Widzieliście?

Tomasz Chic już dwudziestego piątego lutego stoczy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Radomianin podczas MMA VIP 4 zmierzy się z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Tomasz w końcu rozpoczął przygotowania.

Gala Marcina Najmana znów zagrożona? Mieszkańcy Wielunia zbierają podpisy!

Marcin Najman nie będzie miał łatwej drogi w zorganizowaniu kolejnej freakowej gali. W mediach pojawiła się informacja, że mieszkańcy Wielunia sprzeciwiają się – jeśli chodzi o takie wydarzenie w ich mieście.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis