MMA PLGamrotUFC: Wiemy kiedy Mateusz Gamrot chce stoczyć następny pojedynek!

UFC: Wiemy kiedy Mateusz Gamrot chce stoczyć następny pojedynek!

Foto: Mateusz Gamrot facebook

Mateusz Gamrot (17-1) z niecierpliwością czeka na następny pojedynek! 30-latek zgłasza gotowość i zdradził termin, w którym chciałby stoczyć drugą walkę w największej organizacji na świecie.

Były podwójny mistrz KSW swój debiut w UFC odnotował siedemnastego października. ”Gamer” w Abu Dhabi miał zmierzyć się z Magomedem Mustafaevem. Ostatecznie nasz reprezentant podjął wyzwanie w postaci również debiutującego Gurama Kutateladze (12-2).

Pierwsza runda należała do byłego podwójnego mistrza KSW. Gamrot zdobywał obalenia choć nie udało się długo utrzymać rywala w parterze. Guram Kutateladze (12-2) od początku był niebezpieczny w stójce. Bardzo często dochodził do głosu po kopnięciu na korpus.

Drugą odsłonę świetnie rozpoczął Guram! ”Gamer” był w opałach, ale uspokoił sytuację. Polak ponownie wchodził w nogi, ale tym razem jego przeciwnik był na to gotowy. Trzecia runda była decydująca. Gamrot dalej musiał się chronić przed kopnięciami, ale sam też trafiał wychodząc z prostymi na przeciwnika. Udało się również zdobyć sprowadzenie. 

Gamrot: Po nowym roku chciałbym zacząć okres przygotowawczy!

Mateusz Gamrot (17-1) w rozmowie z Adamem Lewickim z Onet Sport zdradził, kiedy chciałby stoczyć swój następny pojedynek. 30-latek ma nadzieje, że dojdzie do tego w pierwszej połowie 2021 roku.

Po nowym roku chciałbym zacząć okres przygotowawczy i myślę, luty marzec, życzyłbym sobie wrócić do klatki. Ja dałem dyspozycję, że w tym okresie będę dostępny, no i czekam na propozycję.

Wracając do ostatniej walki – warto również wspomnieć, że dla wielu była to dyskusyjna decyzja sędziów. Statystyki były po stronie ”Gamera”, ale i co ważne słowa rywala po walce. Gruzin stwierdził, że nie wygrał tego pojedynku. Jest to zachowanie godne wielkiego wojownika, które nie zdarza się często!

Nie wygrałem tego bracie, nie wiem co widzieli sędziowie. Mateusz Gamrot, jesteś świetnym wojownikiem.

Zobacz także:

Don Kasjo zdradził za jaką kwotę zgodzi się na rewanż z Najmanem! Chcielibyście to zobaczyć?

Marcin Najman vs Kasjusz Życiński II? Popularny ”Don Kasjo” zdradził za jaką kwota go przekona

Wymiana słowa na linii Bedorf-Kita dalej trwa! W przyszłym roku dojdzie do rewanżu?

Obaj co do jednego są zgodni! W przyszłym roku musi dojść do rewanżowego starcia