MMA PLKSWUFC: Wiemy gdzie i z kim stoczy następną walkę była mistrzyni KSW!

UFC: Wiemy gdzie i z kim stoczy następną walkę była mistrzyni KSW!

Ariane Lipski (13-6) już piątego czerwca stoczy swój 6 pojedynek w największej organizacji na świecie. “Queen of Violence” będzie chciała wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej przed czasem.

27-latka ostatni pojedynek odnotowała dwudziestego pierwszego listopada na numerowanej gali UFC 255 w Las Vegas. Brazylijka ruszyła z szarżą ciosów i wydawało się, że będzie miała swoją szansę.

Antonia Shevchenko (9-2) nie zamierzała ryzykować. Reprezentantka Kirgistanu bez większych problemów zdobywała sprowadzenia, a w parterze rządziła. Ostatecznie “La Pantera” pod koniec drugiej odsłony zakończyła walkę przed czasem.

Lipski poznała szczegóły następnego pojedynku!

Ariane Lipski (13-6) swoją najbliższą walkę stoczy piątego czerwca, a zmierzy się z Montaną De La Rosą (11-6-1). Dla 26-latki będzie to ósmy pojedynek w amerykańskim gigancie.

Lipski jeszcze niedawno mogła pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Była mistrzyni KSW w wakacje popisała się kapitalnym skończeniem. Ariane w niecałe dwie minuty (balachą na kolano) poddała rodaczkę Luana Caroline. Brazylijka zdobyła bonus, a dodatkowo pojawiła się na liście najlepszych skończeń w 2020 roku.

Rosa ma również świadomość, że jest to dla niej ważna walka, ponieważ przy potencjalnej przegranej może to się skończyć zwolnieniem. Montana przegrała jednogłośną decyzją sędziów z Viviane Araujo, a w ostatniej walce zremisowała z Mayrę Bueno Silvą.

Zobacz także:

Szadziński reaguje na słowa Don Kasjo! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Czy to będzie kolejny rywal Don Kasjo? Zawodnik kategorii lekkiej KSW jest otwarty na walkę!

Kibic podpuszcza Pudziana! Widzieliście?

Nie milkną echa po wczorajszej walce pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Nikolą Milanovicem. Mimo że Polak szybko i łatwo uporał się ze swoim przeciwnikiem, to część kibiców krytykuje Pudziana za wczorajszy występ.