MMA PLMateusz GamrotUFC: Walka Mateusza Gamrota oficjalnie potwierdzona! To starcie z weteranem!

UFC: Walka Mateusza Gamrota oficjalnie potwierdzona! To starcie z weteranem!

Mateusz Gamrot wraca do klatki UFC! Były podwójny mistrz organizacji KSW, po raz trzeci wyjdzie do klatki największej federacji na świecie. Rywalem 30-latka będzie doświadczony Amerykanin – Jeremy Stephens.

Mateusz Gamrot (17-1) to jeden z najlepszych zawodników wagi lekkiej w Europie. Polak to były podwójny mistrz kategorii lekkiej KSW, dla której stoczył w sumie 14 pojedynków. Pod koniec zeszłego roku, Gamer podpisał kontrakt z federacją UFC. W swoim debiucie dla amerykańskiego giganta, przegrał z Guramem Kutateladze przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Po porażce z Guramem, 30-latek zmierzył się ze Scottem Holtzmanem, którego w kapitalnym stylu znokautował w drugiej rundzie pojedynku. Obie walki Polaka nagrodzono bonusem za walkę wieczoru.

“Gamer wraca do klatki UFC!”

Wczoraj za pośrednictwem swojego Instagrama – UFC Europe, oficjalnie poinformowało o kolejnej walce Gamrota. Rywalem Kudowianina w jego trzecim pojedynku dla Ultimate Fighting Championship będzie niezwykle doświadczony Amerykanin – Jeremy Stephens.

Pojedynek zdążył potwierdzić już sam Gamrot na swoim Instagramie.

Kolejny etap w wspinaczce na szczyt.

17.07.21 Las Vegas

Bądźcie pewni, że gdy moje ręce i nogi będą zbyt słabe to moje ciało i dusza będą pchać mnie do przodu

Walka odbędzie się 17 lipca w Las Vegas na gali UFC Fight Night.

Zobacz także:

Marcin Tybura wraca do TOP 10 wagi ciężkiej UFC!

Marcin Tybura (22-6) w zeszły weekend zaliczył piąte z rzędu zwycięstwo. Pozwoliło to Polakowi na ponowny awans do TOP 10 wagi ciężkiej UFC.

KSW: Szymon Kołecki zawalczy o pas? Lewandowski: Chodzi nam po głowie walka Kołeckiego z…

Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że Szymon Kołecki (9-1) będzie blisko walki o pas w największej organizacji w naszym kraju. Nie ma co się dziwić patrząc jakie postępy zrobił medalista olimpijski.

Przyznano bonusy po KSW 61. Sprawdźcie kogo nagrodzono tym razem! [WIDEO]

Na KSW 61 fani wrócili na trybuny i na żywo mieli okazję zobaczyć interesujące starcia od pierwszej do ostatniej walki. W minioną sobotę w ERGO ARENIE kibice oglądali cztery nokauty, trzy poddania i dwa pojedynki zakończone na pełnym dystansie.