MMA PLUFCUFC: W grudniu dojdzie do świetnego zestawienia. Jack Hermansson vs Darren Till w walce wieczoru!

UFC: W grudniu dojdzie do świetnego zestawienia. Jack Hermansson vs Darren Till w walce wieczoru!

Foto: lowkickmma.com
Foto: lowkickmma.com

Piątego grudnia największa organizacja na świecie szykuje mocne zestawienie w kategorii średniej. Jak na razie nie wiemy czy odbędzie się one w Stanach Zjednoczonych czy na Fight Island. Powód jest prosty dalej panujący problem na świecie z Covid-19.

W walce wieczoru UFC Fight Night zobaczymy zestawienie Jacka Hermanssona (21-5) z Darrenem Tillem (18-3-1). ”Joker” ponownie będzie miał szansę mocno przybliżyć się do mistrzowskiego pasa. Dla Brytyjczyka zaś będzie to szansa na odbudowę po ostatniej przegranej.

Tu możemy spodziewać się dużych emocji!

Te zestawienie już w tym momencie może wywoływać spore emocje oraz gwarantować fajerwerki. Zwycięzca tego starcia będzie mocno liczył się w drodze po pas. Przypomnijmy, że obaj byli już blisko, lecz ostatnie przegrane zahamowały ich cel.

Wojownik pochodzący z miasta Uddevalla jeszcze niedawno mógł pochwalić się serią czterech wygranych z rzędu. W tym wszystkie efektownie zakończone przed czasem. Jack we wrześniu poprzedniego roku w Kopenhadze niespodziewanie przegrał z Jaredem Canonnierem. ”Joker” miał świetną pierwszą rundę, ale wypompował się i w drugiej odsłonie do głosu doszedł Amerykanin. W ostatniej walce Hermansson wrócił na odpowiednie tory! Jack w lipcu na Fight Island potrzebował minuty i 18 sekund na poddanie Kelvina Gasteluma.

“The Gorilla” zdecydował się przejść do wyższej kategorii wagowej. Udany debiut nastąpił w listopadzie poprzedniego roku. Podczas UFC 244 niejednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego i solidnego Kelvina Gasteluma. Po tym zwycięstwie już mówiło się o walce o pas z Israelem Adesanyą. Plany pokrzyżował ostatni stat. 27-latek pod koniec lipca w walce wieczoru zmierzył się z byłym mistrzem – Robertem Whittakerem. Till postawił twarde warunki, ale po 5-rundach sędziowie wskazali zwycięstwo reprezentanta Australii.

Zobacz także:

Jędrzejczyk wspiera Błachowicza! Wy też będziecie czy już to robicie?

Jan Błachowicz już pod koniec września stanie przed wielką szansą. Polak nie może narzekać na brak wsparcie zawodników i fanów

Bonusy po ACA 109 rozdane! Coś was zaskoczyło?

Poznaliśmy pary, które zgarną dodatkową kwotę na swoje konto. Na liście jest też nasz reprezentant