MMA PLGamrotUFC: To będzie następny przeciwnik Mateusza Gamrota? Polak zgłasza gotowość!

UFC: To będzie następny przeciwnik Mateusza Gamrota? Polak zgłasza gotowość!

Mateusz Gamrot (18-1) z niecierpliwością czeka na swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. Były podwójny mistrz KSW w Las Vegas odnotował pierwsze zwycięstwo w UFC, ale jakże efektowne.

Tym samym 30-latek wrócił na odpowiednie tory po pierwszej zawodowej przegranej. Warto zaznaczyć, że ”Gamer” po ostatnim starciu zgarnął już drugi bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów. Zobaczcie w jakim stylu Polak zakończył pojedynek z Scottem Holtzmanem, dla którego była to dwunasta walka w UFC.

Mateusz Gamrot gotowy na walkę z…

Użytkownik Ain’tNoExpert na twitterze zaproponował, aby teraz doszło do starcia Mateusza Gamrota (18-1) z Drewem Doberem (23-10). Nie musieliśmy długo czekać na reakcje ”Gamera”.

32-latek do UFC trafił w 2013 roku. Od tego czasu odnotował szesnaście pojedynków z czego dziewięć udało się zwyciężyć. Amerykanin miał ciężki początek, ale z czasem udowodnił, że zrobił znaczące postępy. Dober jeszcze niedawno mógł pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu, gdy przed czasem odprawiał Polo Reyesa, Nasrata Haqparasta i Alexandra Hernandeza.

Drew ostatni pojedynek odnotował w marcu na gali UFC 259. Amerykanin został poddany w starciu z Islamem Makhachevem, który jest wskazywano jako przyszła gwiazda wagi lekkiej.

Zobacz także:

Marcin Najman w mocnych słowach odpowiada Różalskiemu: I Ty jesteś taki samiec alfa?

Marcin Najman nie zamierzał długo czekać! Częstochowianin skomentował słowa Marcina Różalskiego. Mowa o naszym ostatnim wywiadzie, który przeprowadziliśmy na konferencji prasowej przed galą The War.

To już pewne! Walka youtubera z Askrenem transmitowana na żywo w TVP Sport! Będziecie oglądać?

Mamy dobrą wiadomość. To już pewne TVP Sport na żywo pokaże sobotni pojedynek pomiędzy Jake Paulem, a Benem Askrenem. Starcie jednego z najbardziej popularnych youtuberów z zawodnikiem UFC budzi duże zainteresowanie.