MMA PLNajnowszeUFCUFC Sztokholm: Makwan Amirkhani dusi Chrisa Fishgolda anakondą w drugiej rundzie

Trzecią najważniejszą walką dzisiejszej gali UFC on ESPN+ 11 w Sztokholmie była ta pomiędzy Makwanem Amirkhanim (14-3) a Chrisem Fishgoldem (18-2-1). Niesiony dopingiem swoich fanów “Mr Finland” wygrał przez poddanie w drugiej rundzie.

Od początku byliśmy świadkami dobrej bójki. Fishgold starał się wywierać większą presję, Makwan z kolei dzielnie ją znosił. Niestety trafił swojego rywala w oko i sędzia Marc Goddard wstrzymał pojedynek. Dwie minuty przed końcem Amirkhani obalił rywala i zyskał pozycję z góry. Fishgold mimo tego, próbował udusić Amirkhaniego nogami, ale ten zdołał się uwolnić.

Druga runda wyglądała podobnie, choć Fishgold wyprowadzał więcej kopnięć. Gdy Mr Finalnd spróbował tej sztuki, trafił rywala w krocze i pojedynek ponownie został na chwilę wstrzymany.

Po kontynuacji, panowie trafili do parteru, gdzie Fishgold ponownie próbował udusić swojego przeciwnika. W pewnym momencie role się odwróciły i to Fishgold zaczął być duszony. Po chwili było po wszystkim, sędzia przerwał pojedynek, tym razem na dobre, a publika oszalała.

UFC on ESPN+ 11: GUSTAFSSON VS. SMITH – WYNIKI NA ŻYWO