MMA PLUFCUFC: Szokujące zdjęcie! Zmasakrowana twarz urodziwej zawodniczki!

UFC: Szokujące zdjęcie! Zmasakrowana twarz urodziwej zawodniczki!

Podczas ostatniej gali UFC 254 zobaczyliśmy dwa starcia kobiet. Urodziwa Liana Jojua (8-4) nie będzie dobrze wspominać swojej ostatniej walki w Abu Dhabi. Gruzinka przegrała w pierwszej rundzie, a jej nos był dosłownie zmasakrowany..

W walce wieczoru po raz kolejny pas kategorii lekkiej obronił Khabib Nurmagomedov (29-0). Dagestańczyk w drugiej odsłonie poddał Justina Gaethje (22-3). Khabib po pojedynku niespodziewanie zakończył karierę. Było to ostatnie wydarzenie UFC na Fight Island! Największa organizacja na świecie wraca ze swoimi eventami do Stanów Zjednoczonych.

Szokujące zdjęcia!

Liana Jojua (8-4) ma za sobą trzeci pojedynek w UFC. Gruzinka nie będzie jednak dobrze wspominać swojego ostatniego startu na Fight Island. Już po pierwszej rundzie zakończyła się jej walka z Mirandą Maverick (8-2).

Po jednym z mocnych ciosów skóra na nosie Liany pękła.. Tym samym wojowniczka zalała się krwią. W przerwie pomiędzy rundami decyzja lekarza mogła być tylko jedna. Trzeba to przerwać!

Jojua ma na swoim koncie trzy pojedynki w UFC. Jedyne zwycięstwo odnotowała w lipcu tego roku. ”She Wolf” po dwóch minutach i 23-sekundach poddała Dianę Belbitę. Tak Rumunkę, która w przeszłości stawała przed szansą zdobycia pasa KSW na Stadionie Narodowym.

Zobacz także:

Karolina Kowalkiewicz zdradziła ile chciałaby stoczyć jeszcze walk w UFC! Czekacie?

Polka zamierza jeszcze stoczyć parę walk w największej organizacji na świecie. Karolina w programie Oktagon Live zdradziła ile chciałby stoczyć walk

Khabib grozi prezydentowi Francji! Zaskoczeni?

Mocny wpis Khabiba Nurmagomedova. Wielka gwiazda UFC grozi prezydentowi Francji