MMA PLKhabib NurmagomedovUFC spełniło marzenie Khabiba! Rosjanin dotarł na sam szczyt!

UFC spełniło marzenie Khabiba! Rosjanin dotarł na sam szczyt!

Foto: Facebook/ Khabib Nurmagomedov

UFC spełniło marzenie Khabiba Nurmagomedovowa! Rosjanin na minionej gali UFC 256 poddał w drugiej rundzie Justina Gaethje i jako niepokonany mistrz wagi lekkiej odszedł na sportową emeryturę.

Tuż po swojej walce, “Orzeł” przyznał, że ma ostatnie marzenie związane z UFC. Jest nim zajęcie pierwszego miejsca rankingu bez podziału na kategorie wagowe.

Jest jeszcze jedna rzecz o którą chciałbym poprosić UFC. We wtorek musicie mnie ustawić na pierwszej pozycji w rankingu P4P. Uważam, że na to zasługuję. Jestem niekwestionowanym mistrzem wagi lekkiej UFC. 13-0 w UFC, 29-0 w mojej całej zawodowej karierze. Uważam, że na to zasługuję.” – mówił Khabib.

UFC spełniło marzenie Khabiba! Rosjanin dotarł na sam szczyt!

UFC spełniło życzenie Rosjanina. W najnowszej aktualizacji rankingu P4P, Khabib Nurmagomedov wyprzedził Jona Jonesa i odchodzi na sportową emeryturę jako najlepszy zawodnik MMA bez podziału na kategorie wagowej.

Aktualny rankingu P4P UFC poniżej:

Zdjęcie

Zobacz także:

Roberto Soldic o atutach w walce z Materlą. Dlaczego zgodził się na walkę w dywizji średniej?

Mistrz wagi półśredniej Roberto Soldic wypowiedział się o jego atutach w walce z Michałem Materlą. Federacja KSW wczoraj ogłosiła, że pojedynek Michała Materli z Roberto Soldicem będzie jedną z głównych walk gali KSW 56.

Santiago Ponzinibbio ogłasza powrót do startów! “Walczyłem o życie, ale mogę już wrócić”

Santiago Ponzinibbio ogłasza powrót do startów! Argentyńczyk jest już gotowy do powrotu do oktagonu UFC po walce z chorobą i problemów z pandemią koronawirusa.

Jared Cannonier po walce z Whittakerem: Złamał mi kość łokciową pierwszym kopnięciem

Czołowy zawodnik wagi średniej na świecie Jared Cannonier zabrał głos po walce z Robertem Whittakerem na minionej gali UFC 256. Amerykanin przegrał starcie z byłym mistrzem decyzją sędziów.