MMA PLUFCUFC: Skibiński i Oniszczuk pomogą w przygotowaniach Khamzata Chimaeva!

UFC: Skibiński i Oniszczuk pomogą w przygotowaniach Khamzata Chimaeva!

Daniel Skibiński (16-5) liczył na przygotowania w Stanach Zjednoczonych. Ostatecznie będzie to wyjazd do Szwecji, gdzie dociąży Khamzata Chimaeva (9-0) przed jego jakże ważną walką. ”Skibie” będzie towarzyszył klubowy kolega – Kamil Oniszczuk (8-1).

30-latek jest aktualnie wolnym agentem. W tym momencie trwają rozmowy z największymi organizacjami na świecie, a lada dzień poznamy nowego pracodawcę reprezentanta Ankosu Poznań.

Podopieczny Andrzeja Kościelskiego może aktualnie pochwalić się passą dziesięciu zwycięstw z rzędu – w tym pięć zakończył przed czasem.

Skibiński i Oniszczuk wylatują do Szwecji!

Daniel Skibiński (16-5) w ostatnim odcinku ”Oktagon Live” zdradził, że wraz z klubowym kolegą Kamilem Oniszczukiem (8-1) wyjeżdżają do Szwecji. Będą to przygotowania do następnej walki, a przy okazji dociążą niepokonanego Khamzata Chimaeva (9-0).

W poniedziałek wylatuję do Szwecji do Allstars Training Center pomagać Khamzatowi Chimaevowi w przygotowaniach do marcowej walki. Szukałem jakiegoś miejsca do wyjazdu na początek tego roku. Nie ma możliwości teraz wylotu do Stanów, myślałem o UFD, z Ivanem jestem w stałym kontakcie, ale jak zobaczyłem, że Khamzat Chimaev ma przygotowania do walki na marzec to napisałem do trenera Andreasa, który bardzo się ucieszył i chciał żebym jak najszybciej przyjechał. W poniedziałek lecę na niecałe dwa tygodnie. Mam nadzieję, że będą to owocne treningi.

Przypomnijmy, że Khamzat już niebawem może bardzo szybko umocnić się w rankingu największej organizacji na świecie. ”Borz” trzynastego lutego zmierzy się z Leonem Edwardsem (18-3). Trzeba zaznaczyć, że będzie to następna próba doprowadzenia do tego starcia.

Khamzat trafił do UFC na początku lipca. W krótkim odstępie czasu odnotował trzy efektowne zwycięstwa – czym zyskał w oczach fanów. ”Borz” poddał doświadczonego Josha Phillipsa, aby później zdemolować Rhysa McKee i w zaledwie 17-sekund znokautować Geralda Meerschaerta.

Zobacz także:

Zawodnik z rekordem 0-19 promowany przez telewizję! Widzieliście?

Zawodnik z rekordem 0-19 (według Tapology 0-20) promowany przez telewizję! Dawid Haras pojawił się w materiale motywacyjnym w Dzień dobry TVN!

Bakocević krytykuje walkę Barrio-Kopera! Zgadzacie się?

Doświadczony Vaso Bakocević (40-20-1) skrytykował walkę Francisco Barrio (8-2) z Bartłomiejem Koperą (9-7), która otworzyła ostatnią galę KSW 58. Reprezentant Czarnogóry uważa, że była to najgorsza walka w największej organizacji w naszym kraju.