MMA PLNajnowszeUFCUFC Singapur: Yadong Song kończy walkę potężnym łokciem! 20-letni Chińczyk ponownie wygrywa [WIDEO]

Yadong Song (13-4, 1 N/C) wygrał kolejny pojedynek w UFC. Tym razem znokautował Felipe Arantesa (18-10-1, 2 N/C) w drugiej rundzie pojedynku na UFC Fight Night 132 w Singapurze.

Do połowy rundy walka toczyła się w stójce. Choć Brazylijczyk zajmował środek oktagonu to skuteczniejszy był Yadong. W pewnym momencie Arantes znalazł się na deskach. Chińczyk dopadł do niego i kontrolował go już do końca rundy od czasu do czasu podnosząc pozycję.

Arantes na początku drugiej rundy próbował obalenia, jednak został skontrowany. Yadong spędził większość rundy z góry kontrolując rywala. Chińczyk rozbijał przeciwnika i szukał drogi do poddania. Na minutę przed końcem Brazylijczykowi udało się wrócić do stójki. Tuż przed końcem rundy walka trafiła do klinczu, z którego Yadong trafił potężnym łokciem i skończył walkę przed czasem.

Była to piąta z rzędu wygrana 20-letniego Chińczyka, w tym druga w organizacji UFC.