MMA PLCage WarriorsUFC ściąga mistrza Cage Warriors na galę w Londynie

UFC ściąga mistrza Cage Warriors na galę w Londynie

Poważny transfer do największej organizacji MMA na świecie! UFC ściąga bowiem mistrza Cage Warriors, który wystąpi w oktagonie już na gali UFC w Londynie.

UFC ściąga mistrza Cage Warriors

Nowym zawodnikiem UFC został bowiem mistrz wagi średniej Cage Warriors – Christian Leroy Duncan. Zawodnik ten zadebiutuje w oktagonie UFC już 18 marca na gali w Londynie. Jego rywal póki co nie jest znany.

Duncan w ostatnich dniach przeżywał rollercoster emocji. Najpierw miał wystąpić w walce wieczoru gali Cage Warriors 148, ale jego rywal Jesse Taylor miał wypadek samochodowy, wskutek czego wypadł z zaplanowanej walki.

Kilka dni po tym wydarzeniu, Duncan otrzymał jednak lepsze wiadomości. Tymi okazał się kontrakt z organizacją UFC i potwierdzenie miejsca na debiut w oktagonie.

Duncan to 27-latek, który w karierze w MMA jest niepokonany notując rekord 7-0. Sześć walk wygrał przed czasem notując pięć nokautów i jedno poddanie. Poniżej próbka umiejętności tego zawodnika:

27-letni zawodnik tym samym zwakował pas mistrzowski wagi średniej Cage Warriors, by skupić się na debiucie w UFC.

Zobacz także:

Sebastian Fabijański poznał rywala na FAME 17! Zmierzy się ze znanym raperem! Widzieliście?

Popularny aktor i raper Sebastian Fabijański poznał rywala na galę FAME 17, która już 3 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Fabijański zmierzy się ze znanym raperem.

Kanał Szalony Tańcula na YouTube zawieszony: “Było wiele błędów”! Co wy na to?

Rok 2023 zaczyna się bardzo ciekawie. Przynajmniej w świecie freaków. Kanał Szalony Tańcula na YouTube został bowiem zawieszony. O wyciszeniu tego projektu poinformowali sami twórcy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis