MMA PLNajnowszeUFCUFC Sao Paulo: Charles Oliveira kończy Jareda Gordona juz w 1. rundzie! [WIDEO]

UFC Sao Paulo: Charles Oliveira kończy Jareda Gordona juz w 1. rundzie! [WIDEO]

Charles Oliveira (28-8, 1 N/C) bardzo szybko uporał się z Jaredem Gordonem (15-4) na UFC on ESPN+ 22 w Sao Paulo.

UFC Sao Paulo Charles Oliveira

Oliveira na początku walki skontrował obalenie rywala i postraszył go w parterze. Walka wróciła do stójki.  Gordon wywierał presję na Brazylijczyku, lecz ten trafiał w kontrze. W końcu Oliveira trafił krótkim ciosem naruszając zawodnika z USA. Po chwili poprawił podbródkowym. Po jeszcze jednym ciosie sędzia przerwał pojedynek.

Cała walka trwała tylko minutę i 26 sekund. “do Bronx” to rekordzista pod względem liczby poddań w UFC. Ma ich na koncie już 13. Mimo to drugą walkę z rzędu skończył ciosami. Łącznie było to szóste z rzędu zwycięstwo Brazylijczyka i na dodatek szóste przed czasem. Oliveira zajmuje obecnie 13. pozycję w rankingu kategorii lekkiej i bardzo prawdopodobnie wkrótce dostanie szansę zmierzenia się z wyżej sklasyfikowanymi przeciwnikami.