MMA PLUFCUFC Sao Paulo: Antonio Rogerio Nogueira nokautuje Sama Alveya w drugiej rundzie [WIDEO]

UFC Sao Paulo: Antonio Rogerio Nogueira nokautuje Sama Alveya w drugiej rundzie [WIDEO]

Foto: MMA Mania

Antonio Rogerio Nogueira (23-8) po początkowych problemach ostatecznie pokonał Sama Alveya (33-11, 1 N/C) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie podczas gali UFC Fight Night 137 w Sao Paulo.

Już po 30 sekundach Alvey trafił mocnym obszernym ciosem lewą ręką. Choć Nogueira szedl do przodu to ciosy wyprowadzał głównie Amerykanin. Alvey dobrze pracował m.in prawym prostym. Brazylijczyk trafił kilkoma ciosami rywala pod siatką a po chwili trafił rywala palcem w oko. Po wznowieniu Alvey dobrze uderzał prawym prostym. Skuteczne były również lowkicki na lewą łydkę.Nogueria niemal cały czas kontrolował środek oktagonu, jednak dawał się częściej trafiać.

Na początku drugiej rundy “Mały Nog” trafił potężnym lewym sierpem i ruszył do huraganowego ataku. Kolene ciosy dochodziły do głowy Amerykanina. Po tym, gdy Alvey osunął się na matę oktagonu sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku.

“Minotouro” powrócił więc udanie po niemal dwuletniej przerwie. Była ona spowodowana m.in podejrzeniem o stosowanie dopingu, z którego ostatecznie zawodnik został oczyszczony.