MMA PLBez kategoriiUFC rzuca kłode pod nogi Affliction… znowu

UFC rzuca kłode pod nogi Affliction… znowu

ufcaff.jpg

Historia lubi się powtarzać. Przy pierwszym evencie Affliction musiało sprostać konkurencji w postaci darmowego UFN z udziałem Andersona Silvy przy drugim będą mieli podobne kłopoty.

Day of Reckoning to ważna gala dla najnowszej konkurencji UFC. Kolejna mocna rozpiska i kolejna walka Fedora z byłym mistrzem UFC. Dana White i spółka postanowili oczywiście nieco nabruździć dla Affliction. Spike TV tego samego dnia wyemituje powtórkę UFC 91: “Couture vs. Lesnar”. Zestawione ze sobą zostaną dwie bardzo ekscytujące, jeśli nie najbardziej, walki w wadze ciężkiej w historii MMA. Jedna “odgrzewana” ale darmowa, druga na żywo ale w PPV.

Dana White mimo zapewnień i docinek pod adresem Affliction chyba jednak boi się konkurencji. Affliction to duże pieniądze, znana marka, dobre nazwiska, byli mistrzowie UFC do oklepania przez Fedora a teraz także wyższa jakoś show z nowym komentatorem Tito Ortizem. Jedyne czego brakuje Affliction to większej renomy i  więcej zawodników aby móc organizować częstsze gale. To jednak przyjdzie z czasem a pierwsze rzadsze ale gale “nafaszerowane” gwiazdami pozwolą wedrzeć się Affliction na rynek na stałe,  jedynym problemem mogą być pieniądze wydane szybciej niż ta renoma przyjdzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis