MMA PLNajnowszeUFCUFC Rio Rancho: Jan Błachowicz nokautuje Coreya Andersona w 1. rundzie! [WIDEO]

UFC Rio Rancho: Jan Błachowicz nokautuje Coreya Andersona w 1. rundzie! [WIDEO]

Jan Błachowicz (26-8) znokautował Coreya Andersona (13-5)  w pierwszej rundzie walki wieczoru gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho.

UFC Rio Rancho Jan Błachowicz

Błachowicz zaczął walkę od ciosów prostych i niskich kopnięć. Rywal również odpowiadał prostymi. Anderson szarżował, ale Polakowi udało się uciec spod siatki. Błachowicz dobrze trafiał pojedynczymi ciosami. “Overtime” zajmował jednak środek oktagonu. W końcu Polak trafił idealnie w kontrze prawym sierpowym i rywal padł na deski. Polak zdążył zadać jeszcze morderczy cios młotkowy i sędzia błyskawicznie przerwał pojedynek.

Walka trwała zaledwie 3 minuty i 8 sekund. Po pojedynku “Cieszyński Książę” rzucił wyzwanie obecnemu na gali mistrzowi kategorii półciężkiej Jonowi Jonesowi.

Dla polskiego zawodnika było to już trzecie z rzędu zwycięstwo w okatgonie UFC. Wcześniej Polak efektownie znokautował Luke’a Rockholda i pokonał niejednogłośną decyzją Ronaldo ‘Jacare” Souzę.