MMA PLJan BłachowiczUFC: Rakić chce być zawodnikiem rezerwowym przy walce Błachowicz-Teixeira!

UFC: Rakić chce być zawodnikiem rezerwowym przy walce Błachowicz-Teixeira!

Jan Błachowicz (28-8) w drugiej połowie roku zamierza stanąć do drugiej obrony pasa w kategorii półciężkiej. Wszystko na to wskazuje, że nasz reprezentant zmierzy się z Gloverem Teixeirą (32-7). Jest też Aleksandr Rakić (14-2), który chciałby zostać zawodnikiem rezerwowym!

41-latek może aktualnie pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu. Brazylijczyk przez wielu ekspertów i kibiców był już skreślany. Glover mimo wieku potrafi dalej zaskoczyć w starciu z ścisłą czołówką. Udowodnił to w ostatniej walce z Thiago Santosem. Teixeira w tym pojedynku miał duże kłopoty, ale ponownie wrócił w wielkim stylu.

Rakić wierzy, że niebawem zmierzy się z… Janem Błachowiczem!

Aleksandr Rakić (14-2) w rozmowie z  MMAFighting zgłosił się, aby zostać zawodnikiem rezerwowym przy walce Jana Błachowicza (28-8) z Gloverem Teixeirą (32-7). Serb będzie gotowy w razie kontuzji.

Powiedziałem prezydentowi Danie, że jestem gotowy na wielkie wyzwania. Szczerze przyznaję, że chcę być zawodnikiem rezerwowym w pojedynku Błachowicz-Teixeira. To ogromna szansa, ale wiadomo, że organizacja może w ogóle nie szukać rezerwowego. Tak czy inaczej, zgłaszam swoją gotowość.

29-latek aktualnie może pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Serb w tych starciach odprawiał z kwitkiem byłych pretendentów do pasa w wadze półciężkiej. Rakić jednogłośną decyzją sędziów pokonał Anthony Smitha oraz Thiago Santosa.

Zobacz także:

Wasilewski ostro o Jurasie: U nas jest Najman, a u was Jurkowski… Przesadził?

Andrzej Wasilewski, szef i założyciel grupy KnockOut Promotions, promotor Artura Szpilki, którego doprowadził do walki o mistrzostwo świata federacji WBC z Deontayem Wilderem, w miniony wieczór w dość ostrych słowach odniósł się w stosunku do Łukasza ”Jurasa” Jurkowskiego.

Dwudziestopięcioletni kickbokser zmarł po nokaucie na ringu! Widzieliście?

Bardzo smutne informacje dotarły do nas z Ekwadoru. Otóż, dwudziestopięcioletni kickbokser zmarł po nokaucie na ringu, jaki otrzymał od swojego przeciwnika.