MMA PLArchiwumNate DiazUFC próbuje zrobić walkę McGregor vs Diaz 3? Jednoznaczny wpis Amerykanina!

UFC próbuje zrobić walkę McGregor vs Diaz 3? Jednoznaczny wpis Amerykanina!

Wygląda na to, że organizacja UFC próbuje zrobić walkę Conor McGregor vs Nate Diaz 3. Amerykanin zasugerował w najnowszym wpisie, który zamieścił na Twitterze.

McGregor vs Diaz
Foto: MARCA

Na ten moment Conor McGregor i Nate Diaz mierzyli się ze sobą dwukrotnie. Najpierw w marcu 2016 roku na UFC 196, Diaz sensacyjnie poddał McGregora, by pięć miesięcy później przegrać większościową decyzją sędziów na UFC 202.

Bilans walk obu zawodników wynosi zatem 1:1. Nie dziwne, że UFC próbuje zrobić trylogię między nimi. Problem jednak w tym, że Diaz… nie chce McGregora!

UFC próbuje zrobić walkę McGregor vs Diaz 3?

Amerykanin zamieścił na Twitterze wpis, w którym jednoznacznie powiedział, że nie zamierza walczyć już z Conorem McGregorem:

“Próbowałem walczyć z każdym i nic się nie dzieje, co jest UFC? Nie będę walczył z Conorem, on ciągnie. Będę walczył z kimś w krótkim czasie, dajcie mi znać. Dzięki.” – napisał na Twitterze Diaz.

W tym miejscu należy przypomnieć, że Nate Diaz i UFC ostatnio nie są w dobrych relacjach. Amerykanin nie ma walki od gali UFC 263, na której przegrał decyzją z Leonem Edwardsem. W pewnym momencie Diaz chciał nawet zwolnienia z UFC, o co prosił amerykańskiego giganta.

Jak myślicie – jaka będzie najbliższa przyszłość Nate’a Diaza?

Zobacz także:

Weteran UFC zapewnia: Robert Ruchała to jest gwiazda przyszłości!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) w rozmowie z portalem InTheCage.pl podsumował sobotnią galę KSW 69. Weteran UFC był pod wielkim wrażeniem. Soszyński zapewniał, że był na wielu galach, ale właśnie ostatni event zapamięta na długo. 44-latek wychwalał Roberta Ruchałę (7-0) wskazując go na przyszłą gwiazdę polskiego MMA.

Pierwsza konferencja HIGH League 3 już 4 maja w Warszawie!

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis