MMA PLJan BłachowiczUFC potwierdza! Jan Błachowicz w walce wieczoru marcowego wydarzenia!

UFC potwierdza! Jan Błachowicz w walce wieczoru marcowego wydarzenia!

Organizacja UFC potwierdziła dzisiaj informację, która krążyła w sieci od kilku tygodni. Jan Błachowicz wraca do klatki już 26 marca, a przeciwnikiem Polaka będzie Serb – Aleksandar Rakić.

Błachowicz Rakić

Jan Błachowicz (28-9) wraca do klatki po pierwszej porażce od prawie trzech lat. „Cieszyński Książę” w swoim ostatnim pojedynku na gali UFC 267 musiał uznać wyższość Glovera Teixeiry, który poddał go w drugiej rundzie, odbierając tym samym Polakowi złoto kategorii do -93kg. Błachowicz zapowiedział tuż po porażce z Gloverem, że broni nie zamierza składać. Polak dodał, że zna już nazwisko swojego przyszłego rywala, jednak było to owiane tajemnicą.

Jan Błachowicz vs. Aleksandar Rakić!

Informację, która krążyła w sieci od momentu porażki z Gloverem potwierdziła dzisiaj organizacja UFC. 38-latek w swoim kolejnym boju zmierzy się z numerem 3 rankingu, Serbem – Aleksandarem Rakiciem. Walka odbędzie się na gali UFC Fight Night w Nationwide Arenie w stanie Ohio.


Rakić znajduje się obecnie na fali dwóch zwycięstw z rzędu. W swoim ostatniej konfrontacji wygrał z byłym pogromcą Błachowicza – Thiago Santosem. 29-latek posiada w UFC rekord 6-1. Jedyną porażkę zafundował mu Volkan Oezdemir – który po bardzo kontrowersyjnej decyzji pokonał Serba niejednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

Pająk przygotowuje się do następnej walki w FAME! Treningi z legendą muay-thai! [WIDEO]

Piotr Pająk podróżuje po całym świecie, więc na macie spotykał się już z topowymi zawodnikami. Youtuber ”Podróże Wojownika” wrócił do Tajlandii i od samego początku nie ma nudy, a mocne treningi. Piotr rozpoczął przygotowania do następnej walki. Parę dni temu Pająk na macie spotkał się legendarnym – Saenchaiem.

Awantura na gali GROMDA 7! Narzeczona Szpilki starła się z… Brodnicką! [WIDEO]

Takiego spięcia mało kto by się spodziewał! Za kulisami GROMDA 7 doszło do przepychanek pomiędzy Kamilą Wybrańczyk, a Ewą Brodnicką. Była mistrzyni świata w boksie w ostatnim pojedynku zadebiutowała w MMA i co ciekawe był to freak fight. Brodnicka na High League 1 musiała uznać wyższość Anieli ”Lil Masti” Bogusz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis