MMA PLNajnowszeUFCUFC on FOX 31: Charles Oliveira szybko dusi Jima Millera. Udany rewanż po 8 latach! [WIDEO]

Charles Oliveira (25-8, 1 N/C) błyskawicznie rozprawił się z  Jimem Millerem (29-13, 1 N/C) na UFC on FOX 31 w Milwaukeee poddając rywala po upływie nieco ponad minuty pojedynku.

UFC on FOX 31 Oliveira Miller

Po 30 sekundach Oliveira odpowiedział wyniesieniem na niskie kopnięcia rywala. Brazylijczyk znalazł się za plecami przeciwnika. Udało mu się przełożyć rękę pod brodą i rozciągnąć rywala na macie. Gdy “do Bronx” poprawił uchwyt Amerykaninowi nie pozostało już nic innego jak tylko odklepać technikę kończącą rywala.

Była to też rewanżowa walka między zawodnikami. Po raz pierwszy spotkali się oni 8 lat temu na UFC 124. Wtedy Miller wygrał przez poddanie w pierwszej pojedynku. Amerykanin potrzebował wtedy 1 minuty i 59 sekund na zakończenie walki. Brazylijczyk dokonał teraz tego jeszcze szybciej –  w 1 minutę i 15 sekund.

Było to trzecie z rzędu zwycięstwo Oliveiry. Po raz dwunasty w karierze Bazylijczyk poddał rywala w oktagonie UFC, co jest także rekordem tej organizacji.