MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN+1: Paige VanZant poddaje balachą Rachael Ostovich [WIDEO]

UFC on ESPN+1: Paige VanZant poddaje balachą Rachael Ostovich [WIDEO]

Paige VanZant (8-4) miała sporo problemów w pierwszej rundzie, jednak w kolejnej poddała Rachael Ostovich (4-5) na gali UFC on ESPN+ 1.

UFC on ESPN+ 1 VanZant Ostovich

VanZan zaczęła walkę aktywnie próbując ciosów i kopnięć. Ostovich skróciła jednak dystans i zdołała też trafić mocnym ciosem  raz obalić przeciwniczkę. VanZant umiejętnie się broniła. Uzyskała pełną gardę i sklejała się do będącej z góry rywalki. Zmusiło to sędziego do podniesienia pojedynku. Ostovich jednak szybko ponownie sprowadziła walkę do parteru. Z półgardy zdołała złapać duszenie i zabrać trochę oddechu przeciwniczkę. Paige VanZant później zaczęłą dobrze “kręcić się” w parterze podejmując kilka prób skrętówek.

W kolejnej rundzie Ostovich znowu obaliła rywalkę po ciosie. VanZant odwróciła jednak sytuację i ruszyła do ofensywy w parterze. Zdołała zdołała zająć plecy rywalki skąd atakowała kolejnymi ciosami. Później natomiast zsunęła się w dół i balachą poddała swoją przeciwniczkę.

24-latka po rocznej przerwie udanie powróciła do oktagonu. Amerykanka przerwała też serię dwóch porażek. Łącznie VanZant wygrała w UFC 5 z 8 walk.