MMA PLArchiwumUFCUFC on ESPN+ 89: Nicolas Dalby odbiera zero w rekordzie Gabriela Bonfima i wygrywa przed czasem [WIDEO]

UFC on ESPN+ 89: Nicolas Dalby odbiera zero w rekordzie Gabriela Bonfima i wygrywa przed czasem [WIDEO]

Nicolas Dalby (23-4-1) pokonał Gabriela Bonfima (15-1) przed czasem w co-main evencie gali UFC on ESPN+ 89 w Sao Paulo.

UFC on ESPN+ 89 Nicolas Dalby

Błyskawicznie zawodnicy wdali się w bardzo mocną wymianę. Potężne ciosy śmigały z obu stron. Bonfim kolejnymi lowkickami próbował wytrącić rywala z równowagi. Dalby umiejętnie jednak sklinczował. Brazylijczyk komfortowo czuł się w dystansie trafiając prostymi i kopnięcimi. Rywaal nie pozostawł mu jednak dłużny. W pewnym momencie dość niespodziewanie “Marretinha” złapał oponenta i sprowadził walkę do parteru. Tam udało mu się zająć pozycję boczną. Bonfim po dłuższym czasie zdołał też przejść do dosiadu, ale tylko na moment. Wrócił do pozycji bocznej i rozpoczął obijanie Duńczyka łokciami i ciosami młotkowymi. W ten sposób zaakcentował swoją przewagę w pierwszej rundzie.

Dalby ruszył na rywala na początku rundy drugiej. Dość szybko został jednak… sprowadzony na ziemię. Bonfim po raz kolejny w tym pojedynku znalazł się w pozycji bocznej. Po dłuższym czasie Dalby zdołał jednak wrócić do stójki. Były mistrz Cage Warriors zepchnął rywala na siatkę. Tam pracował m.in. kolanami. Było też kilka naprawdę mocnych ciosów. “Duński Dynamit” napierał niesamowicie. Bonfim bronił się za podwójną gardą, ale w końcu został trafiony. Niepokonany dotąd zawodnik w końcu padł na deski po kolejnym kolanie. Tam Dalby dołożył jeszcze kilka ciosów i zakończył pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis