MMA PLArchiwumUFCUFC on ESPN+ 86: Marina Rodriguez zmasakrowała twarz Michelle Waterson i wygrała przed czasem [WIDEO]

UFC on ESPN+ 86: Marina Rodriguez zmasakrowała twarz Michelle Waterson i wygrała przed czasem [WIDEO]

Marina Rodriguez (17-3-2) pokonała Michelle Waterson-Gomez (18-12) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali UFC on ESPN+ 86 w Las Vegas.

UFC on ESPN+ 86 Marina Rodriguez

Waterson bardzo szybko ruszyła na rywalkę i zaliczyła skuteczne obalenie. “Karate Hottie” dobrze kontrolowała od czasu do czasu podnosząc też pozycję. W końcu jednak Rodriguez wstała i w klinczu dobrze popracowała kolanami. Brazylijka zdołała zneutralizować próbę obalenia rywalki. Dołożyła do tego kolejne potężne kolana i łokcie w klinczu. Brazylijka potężnie rozbiła już twarz oponentki. Rodriguez kontynuowała dzieło zniszczenia przy siatce. Twarz “Karate Hottie” była strasznie zalana krwią i do oktagonu wezwano lekarza. Ten dopuścił ją do dalszej walki. Zaraz po wznowieniu Rodriguez skontrowała jeszcze próbę obalenia Amerykanki.

W drugiej rundzie Waterson ponownie próbowała przenieść walkę do parteru. Była to dla niej jedyna droga do zwycięstwa. Miała jednak spory problem z silniejszą fizycznie rywalką. Rodriguez zdołała przewrócić Amerykankę przy siatce. Po serii ciosów bez odpowiedzi sędzia przerwał walkę.

Zawodniczki te spotkały się w oktagonie po raz drugi. Dwa lata temu na pełnym dystansie lepsza okazała się Rodriguez.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis