MMA PLUFCUFC on ESPN+ 83: Łukasz Brzeski zatańczył na nogach i padł twarzą na matę. Polak przegrał w 1. rundzie [WIDEO]

UFC on ESPN+ 83: Łukasz Brzeski zatańczył na nogach i padł twarzą na matę. Polak przegrał w 1. rundzie [WIDEO]

Łukasz Brzeski (8-4-1, 1 N/C) już w pierwszej rundzie przegrał z Waldo Cortesem-Acostą (10-1) w pojedynku zamykającym kartę wstępną UFC on ESPN+ 83.

UFC on ESPN+ 83 Łukasz Brzeski

Początek pojedynku był stosunkowo spokojny. Zawodnicy trzymali spory dystans i nieśmiało wyprowadzali lowkicki. Cortes-Acosta wyprowadził mocną serię a potem skontrował kopnięcie Brzeskiego. Dominikanin jeszcze kilkukrotnie mocno przymierzył. Po jednym z potężnych ciosów Brzeski zatańczył na nogach. Dostał jeszcze raz lewą ręką i po chwili padł twarzą na matę. “Salsa Boy” wygrywa przed czasem!

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

“The Bull” przegrał tym samym trzecią walkę w UFC z rzędu.

Zobacz także:

FEN 49: Zieliński vs. Kraska – wyniki

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FEN 49, która w piątkowy wieczór odbędzie się w Amfiteatrze w Mrągowie. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Adrian Zieliński i Kamil Kraska.

Gala Silesian MMA 11 już we wrześniu w Mysłowicach. Znamy pierwsze zestawienia!

Już 23 września w hali MOSiR w Mysłowicach odbędzie się gal Silesian MMA 11. Organizatorzy odkryli już pierwsze karty i przedstawili kilka zestawieniem.

UFC on ESPN+ 83 – wyniki ważenia. Brzeski znacznie lżejszy do rywala, Oleksiejczuk również w limicie.

Za nami ważenie przed galą UFC on ESPN+ 83 w Singapurze. Wszyscy uczestnicy szczęśliwie zmieścili się w założonych limitach wagowych, w tym również dwaj reprezentanci Polski – Łukasz Brzeski i Michał Oleksiejczuk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis