Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCUFC on ESPN+ 81: Michał Oleksiejczuk przegrał przed czasem. Borralho poddał go w 2. rundzie [WIDEO]

UFC on ESPN+ 81: Michał Oleksiejczuk przegrał przed czasem. Borralho poddał go w 2. rundzie [WIDEO]

Michał Oleksiejczuk (18-6, 1 N/C) niestety przegrał z Caio Borralho (14-1, 1 N/C) w co-main evencie gali UFC on ESPN+ 81 w Las Vegas.

UFC on ESPN+ 81 Michał Oleksiejczuk

Oleksiejczuk zaczął walkę agresywnie od lewego sierpowego. Rywal odgryzał się lowkickami, ale Polak dokładał kolejne mocne ciosy. Borralho doprowadził do klinczu, ale “Husarz” umiejętnie się wybronił. Brazylijczyk coraz lepiej unika uderzeń Polaka. Kilka razy dobrze trafił też kolanem. Oleksiejczuk zaczął atakować w okolice wątroby rywala. Borralho wyprowadzał mniej ciosów, ale więcej z nich doszło do celu. Na domiar złego w końcówce rundy “The Natural” sprowadził walkę do parteru.

Borralho dobrze wyglądał w stójce i w ciągu pierwszej minuty drugie rundy obalił Polaka. “Husarz” próbował wstać ale wylądował na macie. Borralho obijał go lewą ręką. Potem zaszedł też za jego plecy. W końcu udało mu się też zapiąć duszenie i w ten sposób zakończyć pojedynek.

Zobacz także:

Pudzianowski w mocnym stylu odpowiada na słowa Oknińskiego: Polecam pysk o kibel wytrzeć!

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił w mocnym stylu odpowiedzieć na słowa Mirosława Oknińskiego.

Marcin Prachnio zawalczy na UFC 290 w Las Vegas! Znamy szczegóły!

Znamy szczegóły kolejnej walki Marcina Prachnio (16-6) w największej organizacji na świecie. Polak wystąpi na hitowej gali UFC 290 w Las Vegas. 34-latek ósmego lipca zmierzy się z niepokonanym Vitorem Petrino (8-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis