Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCUFC on ESPN+ 81: Karolina Kowalkiewicz zdominowała rywalkę. Pewne zwycięstwo Polki!

UFC on ESPN+ 81: Karolina Kowalkiewicz zdominowała rywalkę. Pewne zwycięstwo Polki!

Karolina Kowalkiewicz (15-7) zdecydowanie pokonała na punkty Vanessę Demopoulos (9-5) na karcie wstępnej gali UFC on ESPN+ 81 w Las Vegas.

UFC on ESPN+ 81 Karolina Kowalkiewicz

Na początku pojedynku Demopoulos kilka razy próbowała kopać. Kowalkiewicz przechwytywała te kopnięcia i dobrze kontrowała rywalkę. Polka świetnie wchodziła z kombinacjami, wybroniła też próbę obalenia. Demopoulos zahaczyła ją jednak mocnym lewym sierpowym. Zawodniczki wchodziły w intensywne wymiany. Przewagę w nich zyskiwała jednak Kowalkiewicz. Zawodniczka American Top Team kontrolowała środek oktagonu. Raz po raz obijała Amerykankę seriami ciosów. Demopoulos odpowiedziała jeszcze kilkoma lowkickami.

Drugą rundę Kowalkiewicz również zaczęła aktywnie. Była pretendentka do pasa kategorii słomkowej wciąż napierała z ciosami. Dobrze niwelowała też ofensywne zapędy rywalki. Zawodniczki kolejną rundę spędziły również w stójce.

Demopoulos postanowiła zaryzykować na początku rundy trzeciej. Wciągnęła rywalkę do parteru oddając jednak plecy. Kowalkiewicz wykorzystała to i uzyskała dominującą pozycję. Była mistrzyni KSW popracowała nieco w parterze, ale ostatecznie po kilkudziesięciu sekundach nastąpił powrót na nogi. Demopoulos była w stójce aktywniejsza niż w poprzednich rundach. Kowalkiewicz dobrze pracowała jednak prostymi trafiając porozbijaną już twarz Amerykanki. W pewnym momencie Polka straciła równowagę, ale tylko na chwilę. Końcówka walki to kolejne intensywne wymiany.

Sędziowie absolutnie nie mieli wątpliwości co do wskazania zwyciężczyni tego pojedynku. Wszyscy wypunktowali pojedynek identycznie – 30-27 dla Karoliny Kowalkiewicz. Dla Polki to trzecie zwycięstwo z rzędu.

Zobacz także:

PPV FAME MMA 18: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV FAME MMA 18 nadszedł w końcu ten dzień! Organizacja zapewniła nam aż 10 emocjonujących walk, które odbędą się już dzisiaj w Łódzkiej Atlas Arenie. Widowisko będzie można oglądnąć odpłatnie na stworzonej przez Fame MMA platformie. Gdzie oglądać gale? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Tego dowiecie się z tego artykułu.

Straszliwe spojrzenie Pasternaka w stronę Szeligi! ”Wampir” stoczy pierwszą walkę w FAME MMA! 

Już dziś w Łodzi odbędzie się gala FAME MMA 18. Swój debiut w wspomnianej organizacji odnotuje doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak. ”Wampir” w formule K-1 (małe rękawice) zmierzy się z Piotrem ”Szeli” Szeligą. Bez zaskoczenia podopieczny Mirosława Oknińskiego jest zdecydowanym faworytem. Podczas ostatniego face to face przed walką widzieliśmy głębokie spojrzenie!

Juras szczerze na temat dopingu: Nikogo nie interesuje czy ktoś bierze!

Łukasz Jurkowski pojawił się w programie „KLATKA po KLATCE” prowadzonego przez Artura Mazura dla serwisu sportowefakty.wp.pl. Pierwszy Hall of Fame KSW wypowiedział się na temat stosowania środków wspomagających przez zawodników oraz przedstawił swoją perspektywę z czasów, kiedy wojował w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis