Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCUFC on ESPN+ 81: Anthony Hernandez porozbijał Shahbazyana i skończył go w parterze w 3. rundzie [WIDEO]

UFC on ESPN+ 81: Anthony Hernandez porozbijał Shahbazyana i skończył go w parterze w 3. rundzie [WIDEO]

Anthony Hernandez (11-2, 1 N/C) pokonał Edmena Shahbazyana (12-4) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie w co-main evencie gali UFC on ESPN+ 81 w las Vegas.

UFC on ESPN+ 81 Anthony Hernandez

Shahbazyan zajął miejsce w środku klatki. Dość szybko naruszył rywala i ruszył do ataku. Hernandez próbował odpowiedzieć mocnym lowkickiem i próbą obalenia. Przeciwnikiem łatwo ją jednak wybronił. “Fluffy” raz jeszcze poszedł do nóg, potem próbował też gilotyny. Hernandez po ciosach zepchnął też rywala na siatkę. Później sam wpadł w gilotynę rywala a następnie walka przeniosła się do parteru. Shahbazyan podjął próbę balachy. Oglądaliśmy całkiem ciekawy zapaśniczy “kocioł”. Lepiej rundę zakończył Hernandez, który potwierdził przewagę kolanami w klinczu.

Już na początku drugiej rundy Hernandez zepchnął przeciwnika w kierunku ogrodzenia klatki. Shahbazyan zdołał jednak się wyswobodzić i wrócić na środek oktagonu. Pojedynek znowu przeniósł się jednak do klinczu. W tym elemencie przewagę miał Hernandez. “Fluffy” zaciągał rywala w kierunku maty. Zapiął nawet duszenie i wyglądało ono naprawdę niebezpiecznie. Potem spróbował raz jeszcze. Przy okazji spuścił też kilka mocnych łokci na głowę Shahbazyana. Poobijał również nieco jego tułów.

Zachęcony sukcesami Hernandez mocno rozpoczął też rundę trzecią. Bardzo szybko obalił przeciwnika i rozbijał go w parterze. Seria ciosów bez odpowiedzi sprawiła, że sędzia przerwał pojedynek.

Zobacz także:

PPV FAME MMA 18: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV FAME MMA 18 nadszedł w końcu ten dzień! Organizacja zapewniła nam aż 10 emocjonujących walk, które odbędą się już dzisiaj w Łódzkiej Atlas Arenie. Widowisko będzie można oglądnąć odpłatnie na stworzonej przez Fame MMA platformie. Gdzie oglądać gale? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Tego dowiecie się z tego artykułu.

Straszliwe spojrzenie Pasternaka w stronę Szeligi! ”Wampir” stoczy pierwszą walkę w FAME MMA! 

Już dziś w Łodzi odbędzie się gala FAME MMA 18. Swój debiut w wspomnianej organizacji odnotuje doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak. ”Wampir” w formule K-1 (małe rękawice) zmierzy się z Piotrem ”Szeli” Szeligą. Bez zaskoczenia podopieczny Mirosława Oknińskiego jest zdecydowanym faworytem. Podczas ostatniego face to face przed walką widzieliśmy głębokie spojrzenie!

Juras szczerze na temat dopingu: Nikogo nie interesuje czy ktoś bierze!

Łukasz Jurkowski pojawił się w programie „KLATKA po KLATCE” prowadzonego przez Artura Mazura dla serwisu sportowefakty.wp.pl. Pierwszy Hall of Fame KSW wypowiedział się na temat stosowania środków wspomagających przez zawodników oraz przedstawił swoją perspektywę z czasów, kiedy wojował w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis