MMA PLUFCUFC on ESPN+ 78: Brendan Allen poddał Andre Muniza pod koniec nowej walki wieczoru [WIDEO]

UFC on ESPN+ 78: Brendan Allen poddał Andre Muniza pod koniec nowej walki wieczoru [WIDEO]

Brendan Allen (21-5) poddał Andre Muniza (23-5) w trzeciej rundzie walki wieczoru gali UFC on ESPN+ 78.

UFC on ESPN+ 78 Brendan Allen

Walka wieczoru wyjątkowo zakontraktowana była na trzy rundy. Zawodnicy pierwotnie mieli wystąpić bowiem w co-main evencie. Problemy zdrowotne Nikity Krylova sprawiły jednak, że w ostatniej chwili jego pojedynek z Ryanem Spannem został anulowany.

Zawodnicy zaczęli od kilku niskich kopnięć. Allen dobrze wyglądał w stójce kilkukrotnie dosięgając długimi ciosami rywala. Muniz również był w stanie odpowiedzieć i to nawet mocniej. Seria ciosów była pretekstem do próby sprowadzenia, tym razem jednak nieskutecznej. W końcówce rundy Brazylijczyk trafił rywala palcem w oko co spowodowało krótką przerwę.

Dobry początek drugiej rundy w wykonaniu Muniza. “Sergipano” kilka razy trafił czysto rywala. Potem w okolicach połowy rundy Brazylijczyk ruszył również po obalenie. Niespodziewanie pozwolił się skontrować rywalowi i to Allen wylądował na górze. “All In” od czasu do czasu zadawał ciosy a w końcu przeszedł też do pozycji bocznej.

Muniz znakomicie trafiał mocnymi ciosami Amerykanina. Przez pewien czas zawodnicy wymieniali ciosy. Potem Allen przechwycił kopnięcie rywala i efektownie go obalił. “All In” zaszedł też za plecy rywala i zapiął duszenie. To okazało się skuteczne i Brazylijczyk odklepał!

Amerykanin przerwał znakomitą serię 9 zwycięstw rywala.

Zobacz także:

Gala KSW Colosseum 2 bez freaków poza jednym wyjątkiem? Lewandowski zabiera głos!

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany czy orgnizacja przewiduje na te wydarzenia starcia freak fightowe. Jeden z właścicieli KSW zapewnił, że nie będą korzystać z takich zawodników poza jednym możliwym wyjątkiem.

Wielki turniej OKTAGON MMA z milionem euro w puli. Zawalczy w nim Polak!

Czeska organizacja OKTAGON MMA przygotowała coś specjalnego. 16-osobowy turniej z pulą w wysokości miliona dolarów. Już 4 marca odbędzie się pierwsza runda. Wśród uczestników znalazł się też reprezentant Polski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis