MMA PLUFCUFC on ESPN+ 77: Marcin Prachnio przez trzy rundy demolował kopnięciami Williama Knighta. Pewne zwycięstwo Polaka

UFC on ESPN+ 77: Marcin Prachnio przez trzy rundy demolował kopnięciami Williama Knighta. Pewne zwycięstwo Polaka

Marcin Prachnio (16-6) pokonał Williama Knighta (11-5) jednogłośną decyzją podczas gali UFC on ESPN+ 77 w Las Vegas

UFC on ESPN+ 77 Marcin Prachnio

Prachnio rozpoczął pojedynek od wielu kopnięć. Sporo było lowkicków. Knight wciąż czekał na swoją szansę do kontry. Trenujący w Holandii Polak często zmieniał pozycję i był bardzo ruchliwy. Konsekwentnie okopywał wykroczną nogę rywala.

Również w drugiej rundzie zawodnik Tatsujin Dojo Deventer kontynuował pracę niskimi kopnięciami. Czasem Prachnio zmieniał wysokość i celował też w głowę. Polak konsekwentnie dewastował nogę Amerykanina. Knight próbował przechwycić jedno z kopnięć, ale bez powodzenia.

Prachnio także w trzeciej rundzie nie rezygnował z niskich kopnięć, ale dość często pojawiały się również high kicki. Były zawodnik ONE Championship trzymał walkę w dystansie i raz po raz smagał swego rywala. Knight podejmował próby przechwycenia tychże kopnięć, ale nie udawało mu się to zbyt często.

Decyzja w tym pojedynku była oczywista. Wszyscy trzej sędziowie punktowali pojedynek w stosunku 30-27 dla Polaka.

Zobacz także:

Były rywal Pudziana zawalczy na FEN 45 bez limitu wagowego!

Nikola Milanović (0-1) podejmie Patryka Masiaka (0-0) podczas gali FEN 45: TAURON Fight Night, która 11 marca odbędzie się w Ząbkach. Pojedynek w formule MMA zakontraktowano w kategorii OPEN.

Oficjalnie: Krzysztof Jotko i Daniel Torres już niebawem zadebiutują w PFL!

Krzysztof Jotko i Daniel Torres oficjalnie zostali nowymi zawodnikami organizacji Professional Fighters League. Już niebawem poznamy szczegóły. W tym momencie znamy przeciwnika byłego mistrza KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis