MMA PLUFCUFC on ESPN+ 60: Arman Tsarukyan urządził Alvarezowi krwawą rzeź w oktagonie i wygrał przed czasem! [WIDEO]

UFC on ESPN+ 60: Arman Tsarukyan urządził Alvarezowi krwawą rzeź w oktagonie i wygrał przed czasem! [WIDEO]

Arman Tsarukyan (18-2) porozbijał Joela Alvareza (19-3) i skończył go w drugiej rundzie na gali UFC on ESPN+ 60 w Las Vegas.

UFC on ESPN+ 60 Arman Tsarukyan

Zawodnicy zaczęli dość spokojnie. Tsarukyan przechwycił nogę rywala i go przewrócił. Ormianin miał dominującą pozycję, ale dysponującymi bardzo długimi kończynami przeciwnik był też groźny z pleców. Alvarez próbował skręcac się do różnych technik, ale “Ahalkalakets” prezentował świetnie umiejętności zapaśnicze. Tsarukyan skupiał się na kontroli, ale od czasu do czasu spuścił też łokieć na głowę rywala. Hiszpan został potężnie rozcięty. Na macie oktagonu pojawiło się mnóstwo krwi.

W drugiej rundzie Alvarez dość szybko wylądował na macie. Złamany nos z pewnością utrudniał mu kontynuowanie pojedynku. Tsarukyan dalej go rozbijał. Kolejne ciosy spadały na głowę “El Fenomeno”. Ormianin kontynuował atak zasypując rywala gradem ciosów. Wobec braku aktywnej obrony sędzia w końcu przerwał pojedynek.

Zobacz także:

Bonusy po KSW 67. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę gali [WIDEO]

Po gali KSW 67 w Warszawie przyznano kilka bonusów. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę podczas tego wydarzenia.

Marcin Różalski o ataku Rosji na Ukrainę: Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia!

Marcin Różalski za pomocą mediów społecznościowych skomentował sytuację, która panuje u naszych sąsiadów. W czwartek nad ranem Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis