MMA PLUFCUFC on ESPN+ 57: Mateusz Gamrot potężnym kolanem na żebra kończy Diego Ferreirę! [WIDEO]

UFC on ESPN+ 57: Mateusz Gamrot potężnym kolanem na żebra kończy Diego Ferreirę! [WIDEO]

Mateusz Gamrot (20-1, 1 N/C) pokonał Diego Ferreirę (17-4) przez TKO w drugiej rundzie na gali UFC on ESPN+ 57 w Las Vegas.

UFC on ESPN+ 57 Mateusz Gamrot

Gamrot szybko zajął środek oktagonu. Obaj zawodnicy sporo kopali. Polak dość często celował w tułów. Zdołał też obalić, ale tym razem nie skontrolować. “Gamer” później ponownie zanurkował po nogi. Pojedynek dość szybko znalazł się jednak z powrotem w stójce. Na kilka dobrych ciosów Gamrota rywal także odpowiedział. Polak znakomicie zszedł po dwie nogi i raz jeszcze obalił. Ferrreira odpowiedział dobrym ciosem prostym. Mocna wymiana na koniec pierwszej rundy.

Ferreira rozochocił się z ciosami na początku drugiej rundy. Brazylijczyk korzystał z dobrego zasięgu. Gamrot mylił go jednak kolejnymi próbami sprowadzeń. Ferreira niestety zaczął przeważać w stójce. Zawodnik Czerwonego Smoka dał się trafiać, ale sam w końcu złapał rywala pod siatką. Po kolanie na żebra Brazylijczyk poddał walkę. “Gamer” nie do końca rozumiał co się stało i próbował jeszcze duszenia. Walka była już jednak skończona.

Po porażce z Guramem Kutateladze polski zawodnik wygrał więc trzecią walkę z rzędu. Zwycięstwo nad 12. w rankingu Brazylijczykiem powinno mu zapewnić wejście do tego zestawienia przy najbliższej aktualizacji.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 57 – wyniki

W walce wieczoru ostatniej gali UFC w tym roku wystąpią Derrick Lewis i Chris Daukaus. O wejście do TOP 15 wagi lekkiej zawalczy też Mateusz Gamrot.

Daniel Rutkowski wygrywa w boksie ze zdecydowanym faworytem!

Daniel Rutkowski (2-3) podczas wczorajszej gali Babilon Boxing Show sprawił dość dużą niespodziankę. Radomianin większościową decyzją sędziów pokonał dużo bardziej doświadczonego rywala. ”Rutek” w tym starciu nie był faworytem.

Unified MMA 42: Mariusz Książkiewicz udanie wraca! Polak potrzebował niecałych dwóch minut! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz (9-1) wraca na odpowiednie tory po nieudanej próbie dołączenia do największej organizacji na świecie. Polak zdobył pas organizacji Unified MMA. Do walki doszło na 42 edycji w prowincji Alberta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis