MMA PLUFCUFC on ESPN+ 57: “Czarna Bestia” z kolejną ofiarą. Derrick Lewis znokautował Chrisa Daukausa [WIDEO]

UFC on ESPN+ 57: “Czarna Bestia” z kolejną ofiarą. Derrick Lewis znokautował Chrisa Daukausa [WIDEO]

Derrick Lewis (26-8, 1 N/C) znokautował Chrisa Daukausa (12-4) w pierwszej rundzie walki wieczoru gali UFC on ESPN+ 57.

UFC on ESPN+ 57 Derrick Lewis
Foto: Combate

Zawodnicy na początku czuli respekt do siły ciosów rywala, więc początek był bardzo spokojny. Z czasem pojawiały się pojedyncze ciosy, ale najczęściej przyjmowane na gardę. Do gry wchodziły też niskie kopnięcia. Aktywniejszy był Daukaus, ale Lewis jak już się rozpędził to nie szło go już zatrzymać. “Czarna Bestia” zasypała rywala gradem ciosów. Kilka kolejnych uderzeń sprawiło, że rywal padł nieprzytomny na matę.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 57 – wyniki

W walce wieczoru ostatniej gali UFC w tym roku wystąpią Derrick Lewis i Chris Daukaus. O wejście do TOP 15 wagi lekkiej zawalczy też Mateusz Gamrot.

Daniel Rutkowski wygrywa w boksie ze zdecydowanym faworytem!

Daniel Rutkowski (2-3) podczas wczorajszej gali Babilon Boxing Show sprawił dość dużą niespodziankę. Radomianin większościową decyzją sędziów pokonał dużo bardziej doświadczonego rywala. ”Rutek” w tym starciu nie był faworytem.

Unified MMA 42: Mariusz Książkiewicz udanie wraca! Polak potrzebował niecałych dwóch minut! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz (9-1) wraca na odpowiednie tory po nieudanej próbie dołączenia do największej organizacji na świecie. Polak zdobył pas organizacji Unified MMA. Do walki doszło na 42 edycji w prowincji Alberta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis