MMA PLUFCUFC on ESPN+ 55: Khaos Williams efektownie znokautował Miguela Baezę [WIDEO]

UFC on ESPN+ 55: Khaos Williams efektownie znokautował Miguela Baezę [WIDEO]

Khaos Williams (13-2) znokautował Miguela Baezę (10-2) w trzeciej rundzie na gali UFC on ESPN+ 55 w Las Vegas.

Baeza krążył po oktagonie. Willaiams wyprowadzał lowkicki i z rzadka atakował ciosami. Baeza trafił go naprawdę mocno kontrze, co rywal zdecydowanie odczuł. Chwilę później dobre uderzenie zaliczył jednak Williams. W pewnym momencie walka przeniosła się do parteru. Tu Baeza starał się wyciągnąć nogę rywala. “Caramel Thunder” skręcał się jak mógł szukając techniki kończącej. Próbował skrętówek. Williams bronił się i sam przy okazji trafił rywala kilkoma ciosami.

Również w drugiej rundzie Williams zajmował miejsce w środku klatki. Zawodnicy walczyli dość rozważnie, ale kilka razy dochodziło do mocnych wymian. Williams trafił rywala w krocze, co spowodowało krótką przerwę Baeza całkiem nieźle pracował balansem. Później Williams znakomicie go jednak trafił. Niestety “The Oxfighter” ponownie dopuścił się faulu trafiając kolanem w krocze. Walkę raz jeszcze wznowiono na kilkanąscie ostatnich sekund rundy. Wystarczyło to jednak, aby w mocnej wymianie obaj zawodnicy zaliczyli mocne ciosy.

Wciąż byliśmy świadkami mocnych wymian. Były też niskie kopnięcia. Z morderczej wymiany zwycięsko wyszedł Williams. Zawodnik ten stracił niemal równowagę, ale trafił rywala na tyle mocno, że sędzia nie miał innego wyjścia jak tylko przerwać walkę.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 55 – wyniki

Organizacja UFC wraca do Las Vegas. Tu w walce wieczoru Max Holloway podejmie Yaira Rodrigueza.

Bellator 271 – wyniki i najlepsze akcje. Cris Cyborg zdemolowała kolejną rywalkę [WIDEO]

Za nami gala Bellator 271, która odbyła się na Florydzie. Zgodnie z oczekiwaniami pas kategorii piórkowej nie zmienił właścicielki.

Babilon MMA 26: Piotr Wawrzyniak wypunktował Tymoteusza Łopaczyka po mocnej walce

Walka wieczoru gali w Ożarowie Mazowieckim była świetnym widowiskiem. Piotr Wawrzyniak (9-5) pokonał Tymoteusza Łopaczyka (8-3) jednogłośną decyzją.