MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN+ 55: Khaos Williams efektownie znokautował Miguela Baezę [WIDEO]

UFC on ESPN+ 55: Khaos Williams efektownie znokautował Miguela Baezę [WIDEO]

Khaos Williams (13-2) znokautował Miguela Baezę (10-2) w trzeciej rundzie na gali UFC on ESPN+ 55 w Las Vegas.

UFC on ESPN+ 55 Khaos Williams

Baeza krążył po oktagonie. Willaiams wyprowadzał lowkicki i z rzadka atakował ciosami. Baeza trafił go naprawdę mocno kontrze, co rywal zdecydowanie odczuł. Chwilę później dobre uderzenie zaliczył jednak Williams. W pewnym momencie walka przeniosła się do parteru. Tu Baeza starał się wyciągnąć nogę rywala. “Caramel Thunder” skręcał się jak mógł szukając techniki kończącej. Próbował skrętówek. Williams bronił się i sam przy okazji trafił rywala kilkoma ciosami.

Również w drugiej rundzie Williams zajmował miejsce w środku klatki. Zawodnicy walczyli dość rozważnie, ale kilka razy dochodziło do mocnych wymian. Williams trafił rywala w krocze, co spowodowało krótką przerwę Baeza całkiem nieźle pracował balansem. Później Williams znakomicie go jednak trafił. Niestety “The Oxfighter” ponownie dopuścił się faulu trafiając kolanem w krocze. Walkę raz jeszcze wznowiono na kilkanąscie ostatnich sekund rundy. Wystarczyło to jednak, aby w mocnej wymianie obaj zawodnicy zaliczyli mocne ciosy.

Wciąż byliśmy świadkami mocnych wymian. Były też niskie kopnięcia. Z morderczej wymiany zwycięsko wyszedł Williams. Zawodnik ten stracił niemal równowagę, ale trafił rywala na tyle mocno, że sędzia nie miał innego wyjścia jak tylko przerwać walkę.

Organizacja UFC wraca do Las Vegas. Tu w walce wieczoru Max Holloway podejmie Yaira Rodrigueza.

Bellator 271 – wyniki i najlepsze akcje. Cris Cyborg zdemolowała kolejną rywalkę [WIDEO]

Za nami gala Bellator 271, która odbyła się na Florydzie. Zgodnie z oczekiwaniami pas kategorii piórkowej nie zmienił właścicielki.

Babilon MMA 26: Piotr Wawrzyniak wypunktował Tymoteusza Łopaczyka po mocnej walce

Walka wieczoru gali w Ożarowie Mazowieckim była świetnym widowiskiem. Piotr Wawrzyniak (9-5) pokonał Tymoteusza Łopaczyka (8-3) jednogłośną decyzją.