MMA PLUFCUFC on ESPN+ 55: Felicia Spencer zdominowała i skończyła rywalkę przed czasem [WIDEO]

UFC on ESPN+ 55: Felicia Spencer zdominowała i skończyła rywalkę przed czasem [WIDEO]

Felicia Spencer (9-3) pokonała Leah Letson (5-2) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie podczas gali UFC on ESPN+ 55.

UFC on ESPN+ 55 Felicia Spencer

Spencer błyskawicznie ruszyła do ataku. Skróciła dystans i złapała rywalkę w klinczu. Kanadyjka dociskała przeciwniczkę do siatki. W klinczu były ciosy pięściami, kolana i stompy. Spencer rozbijała Amerykankę W okolicy nosa Letson pojawiła się krew. Znakomita kontrola w wykonaniu Kanadyjki. Spencer zaczęła też używać łokci.

Po kilkunastu sekundach również w drugiej rundzie Spencer zamknęła rywalkę na siatkę. Udało się jej nawet obalić, ale Letson szybko się podniosła. Wciąż była jednak kontrolowana przez Kanadyjkę. Letson ładnie skontrowała i przez chwilę miała dogodną pozycję w parterze. Zawodniczki wróciły na nogi, a konkretnie do klinczu, w którym ponownie dominowała Spencer. “Feenom” kontynuowała swój gameplan – kontrola, ciosy a czasem też próby obalenia za jedną nogę. W końcu udało jej się przewrócić rywalkę. Z kontrolą na ziemi było gorze.j. W klinczu nadal rozdawała jednak karty. Na pół minuty przed końcem Kanadyjka ponownie obaliła. Tym razem zaszła za plecy rywalki. W samej końcówce “Feenom” trafiła jescze mocnym kolanem na głowę.

Letson na początku trzeciej rundy zaatakowała ciosami a potem… obaliła rywalkę. Amerykanka na swoje nieszczęście dała się obrócić rywalce. Spencer ponownie obijała ją pod siatką. Kanadyjka zasypywała rywalkę całą masą ciosów. Udało się jej również obalić. Mocne ground&pound sprawiło, że sędzia postanowił przerwać pojedynek.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 55 – wyniki

Organizacja UFC wraca do Las Vegas. Tu w walce wieczoru Max Holloway podejmie Yaira Rodrigueza.

Bellator 271 – wyniki i najlepsze akcje. Cris Cyborg zdemolowała kolejną rywalkę [WIDEO]

Za nami gala Bellator 271, która odbyła się na Florydzie. Zgodnie z oczekiwaniami pas kategorii piórkowej nie zmienił właścicielki.

Babilon MMA 26: Piotr Wawrzyniak wypunktował Tymoteusza Łopaczyka po mocnej walce

Walka wieczoru gali w Ożarowie Mazowieckim była świetnym widowiskiem. Piotr Wawrzyniak (9-5) pokonał Tymoteusza Łopaczyka (8-3) jednogłośną decyzją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis