MMA PLUFCUFC on ESPN+ 48: Marcin Prachnio nokautuje rywala kopnięciem na wątrobę! [WIDEO]

UFC on ESPN+ 48: Marcin Prachnio nokautuje rywala kopnięciem na wątrobę! [WIDEO]

Marcin Prachnio (15-5) znokautował Ike’a Villanuevę (18-12) w drugiej rundzie pojedynku, który odbył się na karcie wstępnej gali UFC on ESPN+ 48.

Vilanueva od począku wywierał presję na Polaku. Amerykanin trafił mocnym ciosem, później ponownie. Prachnio był aktywny n a nogach i bronił się za gardą. W okolicach oka polskiego zawodnika pojawiła się krew. Vilanueva nie ustawał w atakach. Prachnio odgryzał się czasami, również wysokimi kopnięciami. Przy swoich akcjach polski zawodnik niebezpiecznie się pochylał co stwarzało okazję dla rywala. Kilka dobrych lowkicków w wykonaniu Marcina Prachnio. W końcówce rundy Vilanueva przechwycił nogę oponenta i zadał sporo ciosów pod siatką.

Prachnio wciąż korzystał z niskich kopnięć. Dobrze trafiał też na tułów. W końcu przymierzył kopnięciem na wątrobę, po którym Vilanueva momentalnie skulił się a sędzia przerwał walkę.

Marcin Prachnio po nieudanym starcie przygody z UFC (trzy kolejne porażki przez nokaut w pierwszej rundzie) wygrał właśnie drugi z rzędu pojedynek w organizacji Dany White’a.

Zobacz także:

Szymon Kołecki o walce z Szostakiem na KSW 62: To nie jest krok do przodu! Ma racje?

Nadal nie wiadomo, kto będzie rywalem Szymona Kołeckiego na gali KSW 62. W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje, że do walki z mistrzem olimpijskim ma wyjść Akop Szostak. Obaj panowie spotkali się w piątek w programie Konfrontacja na Kanale Sportowym, gdzie wymienili się swoim poglądami nt. tej walki. “Nie mam w tej walce nic do zyskania” – powiedział Kołecki.

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Mocna rywalka na powrót! Będzie zwycięstwo?

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Była pretendentka do pasa największej federacji na świecie zawalczy już w te wakacje! Rywalką Łodzianki będzie zaprawiona w bojach – Jessica Penne.