MMA PLUFCUFC on ESPN+ 47: Jairzinho Rozenstruik znokautował Augusto Sakaia tuż przed końcem 1. rundy! [WIDEO]

UFC on ESPN+ 47: Jairzinho Rozenstruik znokautował Augusto Sakaia tuż przed końcem 1. rundy! [WIDEO]

Jairzinho Rozenstruik (12-2) znokautował Augusto Sakaia (15-3-1) pod koniec pierwszej rundy w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 47.

Początek walki był spokojny. Obaj zawodnicy mieli szacunek do siły ciosu oponenta. Oglądaliśmy głównie niskie kopnięcia. Rozenstruik częściej zajmował miejsce w środku oktagonu. Surinamczyk zadawał też pojedyncze ciosy na tułów. Rozenstruik wywierał presję na rywalu. Zerwał się raz z atakiem. W samej końcówce “Bigi Boy” zaatakował ponownie kładąc Brazylijczyka na deski. Rozenstruik znokautował rywala tuż przed końcem rundy!

Oficjalny czas zakończenia pojedynku to 4 minuty i 59 sekund pierwszej rundy. “Bigi Boy” odniósł więc zwycięstwo po ostatniej porażce z Cirylem Gane.

Zobacz także:

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarzą tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.

Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem mistrzem MMA. Tym razem większe wyzwanie!

Jake Paul niedawno szybko rozprawił się z Benem Askrenem a już zaplanowano kolejny jego pojedynek z zawodnikiem MMA. Jego przeciwnikiem w sierpniu będzie bowiem były mistrz UFC w kategorii półśredniej – Tyron Woodley.