MMA PLUFCUFC on ESPN+ 47: Co za wojna! Santiago Ponzinibbio pokonal Miguela Baezę po świetnej walce [WIDEO]

UFC on ESPN+ 47: Co za wojna! Santiago Ponzinibbio pokonal Miguela Baezę po świetnej walce [WIDEO]

Santiago Ponzinibbio (28-4) po wyśmienitym pojedynku pokonał Miguela Baezę (10-1) jednogłośną decyzją na gali UFC on ESPN+ 47 w Las Vegas.

Ponzinibbio szybko narzucił presję na rywalu. Spychał go w kierunku siatki ciosami prostymi. Baeza nie dawał się jednak zamykać. Amerykanin znakomicie pracował lowkickami. Z czasem Baeza też próbował przejmować inicjatywę. Ponzinibbio odpowiedział kilkoma znakomitymi ciosami prostymi. Dobre wymiany z obu stron. “Caramel Thunder” trafił mocno prawą ręką. Świetne lowkicki na łydkę w wykonaniu Baezy robiły też swoje. W końcówce rundy to jednak Ponzinibbio zamknął go na siatce i intensywnie zakończył tę odsłonę walki ciosami.

Argentyńczyk dobrze zaczął rundę drugą. Baeza nie pozostał mu dłużny. Amerykanin o portorykańskich korzeniach świetnie pracował kopnięciami – to na tułów to na łydkę. Trafiał też ciosami. “Gente Boa” odpowiedział jednak kilkoma dobrymi prostymi. Dobry prawy overhand w wykonaniu Baezy. Proste Argentyńczyka przeszywały obronę rywala. Ponzinibbio z czasem zaczął też składać krótkie kombinacje.

Całe serie prostych Ponzinibbio rozbijały przeciwnika. Baeza pozostawał oczywiście w grze i czasami groźnie odpowiadał. Argentyńczyk jednak umiejętnie się poruszał. “Gente Boa” trafiał też naprawdę mocno. Wysokie tempo i sporo ciosów z obu stron. Inicjatywa należała jednak przed wszystkim do Ponzinibbio. Obaj zawodnicy dali naprawdę świetne widowisko!

Wszyscy sędziowie punktowali identycznie – 29-28 dla Ponzinibbio

Zobacz także:

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarzą tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.

Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem mistrzem MMA. Tym razem większe wyzwanie!

Jake Paul niedawno szybko rozprawił się z Benem Askrenem a już zaplanowano kolejny jego pojedynek z zawodnikiem MMA. Jego przeciwnikiem w sierpniu będzie bowiem były mistrz UFC w kategorii półśredniej – Tyron Woodley.