MMA PLUFCUFC on ESPN+ 47: Ariane Lipski przegrywa kolejną walkę w UFC. De La Rosa kończy ją przed czasem [WIDEO]

UFC on ESPN+ 47: Ariane Lipski przegrywa kolejną walkę w UFC. De La Rosa kończy ją przed czasem [WIDEO]

Ariane Lipski (13-7) odniosła kolejną porażkę w organizacji UFC Montana de la Rosa (12-6-1) pokonała ją przez techniczny nokaut w drugiej rundzie w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC on ESPN+ 47.

Od początku walki Lipski nastawiała się na mocne ciosy. Obszerne sierpowe ze strony Brazylijki były bardzo groźne. Lipski była szybsza od rywalki. De La Rosa szukała jednak okazji do klinczu. W końcu złapała byłą mistrzynię KSW i ją przewróciła. Amerykanka z góry obijała korpus, jednakże Lipski z dołu także była aktywna. Szczególnie imponujące były jej łokcie. De La Rosa także biła mocne łokcie. Jeden z nich spowodował u Brazylijki mocne rozcięcie w okolicach łuku brwiowego.

Lipski zaczęła z mocną kombinacją rundę drugą, ale szybko została obalona. “Królowa Przemocy” zbliżyła się do siatki, ale tam De La Rosa uzyskała pozycję boczną. Amerykanka była w stanie pewnie kontrolować sytuację w oktagonie. De La Rosa w końcu uzyskała dosiad i zaczęła naprawdę intensywne ground&pound. Łokcie, ciosy młotkowe – nawałnica uderzeń sprawiła, że sędzia przerwał walkę.

Dla Lipski to już czwarta porażka w sześciu walkach dla organizacji UFC.

Zobacz także:

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarzą tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.

Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem mistrzem MMA. Tym razem większe wyzwanie!

Jake Paul niedawno szybko rozprawił się z Benem Askrenem a już zaplanowano kolejny jego pojedynek z zawodnikiem MMA. Jego przeciwnikiem w sierpniu będzie bowiem były mistrz UFC w kategorii półśredniej – Tyron Woodley.