Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCUFC on ESPN 44: Edson Barboza upolował kolanem Billy’ego Quarantillo. Co za nokaut! [WIDEO]

UFC on ESPN 44: Edson Barboza upolował kolanem Billy’ego Quarantillo. Co za nokaut! [WIDEO]

Edson Barboza (23-11) znokautował Billy’ego Quarantillo (17-5) w pierwszej rundzie w co-main evencie gali UFC on ESPN 44 w Kansas City.

Quarantillo szybko złapał przeciwnika za jedną nogę, ale ten wybronił się przed obaleniem. Amerykanin ruszył na przeciwnika z ciosami. W ruch szły też łokcie. Barboza kilkukrotnie odpowiedział swoim firmowym lowkickiem. Quarantillo raz po raz dążył do klinczu. Barboza regularnie odpowiadał jednak kopnięciami. W końcu pod siatką Brazylijczyk upolował rywala perfekcyjnym kolanem.

“Junior” po dwóch porażkach odniósł tym razem cenne zwycięstwo. 37-latek pokazał, że wciąż w oktagonie nie powiedział ostatniego słowa.

Zobacz także:

PFL 3 2023 – wyniki i najlepsze akcje [WIDEO]

Za nami gala PFL 3 2023, czyli kolejna gala tegorocznego sezonu regularnego amerykańskiej organizacji. Rywalizację rozpoczęli tym razem zawodnicy występujący w kategorii lekkiej oraz półśredniej.

Drugi pojedynek mistrzowski dodany do karty walk gali XTB KSW Colosseum 2

Konfrontacja o pas wagi średniej będzie drugim mistrzowskim pojedynkiem gali XTB KSW Colosseum 2. 3 czerwca na PGE Narodowym Paweł Pawlak (21-4-1 10 KO, 3 Sub), niepokonany od ośmiu walk numer jeden rankingu wagi średniej, zetrze się z będącym na fali pięciu wygranych z rzędu numerem dwa tego zestawienia, Tomaszem Romanowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis