MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN 42: Sergey Pavlovich jak walec przejechał się po Taiu Tuivasie. Błyskawiczne zwycięstwo [WIDEO]

UFC on ESPN 42: Sergey Pavlovich jak walec przejechał się po Taiu Tuivasie. Błyskawiczne zwycięstwo [WIDEO]

Sergey Pavlovich (17-1) ekspresowo pokonał Taia Tuivasę (15-5) na gali UFC on ESPN 42 w Orlando.

UFC on ESPN 42 Sergey Pavlovich

Pavlovich szybko zajął miejsce w środku oktagonu i ruszył na rywala. Po kolejnych mocnych ciosach. Tuivasa padł na deski. Australijczyk podniósł się, ale rywal kontynuował potężny atak. Potężne uderzenia Rosjanina sprawiły, że sędzia przerwał walkę.

https://twitter.com/wtfpapuci/status/1599262701229744133

Cały pojedynek trwał zaledwie 54 sekundy. Dla Pavlovicha to już piąte zwycięstwo z rzędu. Na dodatek był to też piąty kolejny nokaut.

Zobacz także:

UFC on ESPN 42: Thompson vs. Holland – wyniki na żywo

Kolejna gala UFC tym razem odbędzie się w Orlando na Florydzie. W walce wieczoru spotkają się Stephen Thompson i Kevin Holland.

ONE on Prime 5 – wyniki. Soldić trafiony w krocze, Malykhin zdemolował de Riddera [WIDEO]

Za nami gala ONE on Prime 5 w Manili. Zobaczyliśmy na niej pojedynki mistrzowskie i wyczekiwany debiut byłego podwójnego mistrza KSW, który jednak zakończył się dość niefortunnie.

Rosyjski oligarcha otrzymał długi wyrok więzienia! W przeszłości sponsorował Khabiba!

Ziyavudin Magomedov, który w przeszłości finansową karierę Khabiba Nurmagomedova (29-0) – w tym tygodniu otrzymał długi wyrok więzienia. 54-latek został skazany na 19 lat w więzieniu o maksymalnym bezpieczeństwie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis