MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN 42: Roman Dolidze odwrócił losy pojedynku i efektownie pokonał Hermanssona [WIDEO]

UFC on ESPN 42: Roman Dolidze odwrócił losy pojedynku i efektownie pokonał Hermanssona [WIDEO]

Roman Dolidze (12-1) pokonał Jacka Hermanssona (23-8) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie podczas gali UFC on ESPN 42 w Orlando.

UFC on ESPN 42 Roman Dolidze

Hermansson zaczął walkę od wielu lowkicków. Kopał również wyżej. Później reprezentujący Norwegię Szwed znalazł się też w dobrej pozycji w parterze po uwolnieniu głowy z gilotyny. Dolidze jednak znakomicie odwrócił pozycję a potem walka wróciła do stójki. Hermansson błyskawicznie zepchnął rywala na siatkę. Zawodnicy dość szybko znaleźli się ponownie na środku oktagonu, gdzie “Joker” kontynuował dobrą pracę kopnięciami.

Szwed robił to również w drugiej rundzie dokładając ciosy. Dolidze starał się odpowiadać, ale był nastawiony na pojedynczy mocny cios. Później Hemansson zaliczył skuteczne obalenie. Z dołu jednak Dolidze zagroził mu techniką kończącą. To co prawda się nie udało, ale Gruzin zaszedł za plecy przeciwnika przy okazji popisując się slicerem na łydkę. Dolidze zaczął też rozbijać Szweda ciosami. Wobec braku aktywnej obrony Hermanssona sędzia przerwał pojedynek.

https://twitter.com/SpinninBackfist/status/1599257425298661376

“The Caucasian” wygrał czwartą walkę z rzędu. Ma znakomity bilans w UFC – 6 zwycięstw i zaledwie 1 porażkę. Wygrana ze klasyfikowanym na ósmej pozycji Hermanssonem pozwoli mu na wejście do rankingu i to zapewne od razu do czołowej “10”.

Zobacz także:

UFC on ESPN 42: Thompson vs. Holland – wyniki na żywo

Kolejna gala UFC tym razem odbędzie się w Orlando na Florydzie. W walce wieczoru spotkają się Stephen Thompson i Kevin Holland.

ONE on Prime 5 – wyniki. Soldić trafiony w krocze, Malykhin zdemolował de Riddera [WIDEO]

Za nami gala ONE on Prime 5 w Manili. Zobaczyliśmy na niej pojedynki mistrzowskie i wyczekiwany debiut byłego podwójnego mistrza KSW, który jednak zakończył się dość niefortunnie.

Rosyjski oligarcha otrzymał długi wyrok więzienia! W przeszłości sponsorował Khabiba!

Ziyavudin Magomedov, który w przeszłości finansową karierę Khabiba Nurmagomedova (29-0) – w tym tygodniu otrzymał długi wyrok więzienia. 54-latek został skazany na 19 lat w więzieniu o maksymalnym bezpieczeństwie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis