MMA PLUFCUFC on ESPN 40: Sergey Spivak zdominował i skończył przed czasem Augusto Sakai [WIDEO]

UFC on ESPN 40: Sergey Spivak zdominował i skończył przed czasem Augusto Sakai [WIDEO]

Sergey Spivak (15-3) pokonał Augusto Sakai (15-5-1) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali UFC on ESPN 40 w Las Vegas.

UFC on ESPN 40 Sergey Spivak

Spivak szybko sprowadził rywala. Sakai wstał, ale tylko na chwilę. Mołdawianin wolał walczyć w parterze. “Niedźwiedź Polarny” obijał przeciwnika z półgardy a potem również boku. Sakai zbliżył się do siatki, ale nadal przyjmował kolejne ciosy. Spivak konsekwentnie zaciągał oponenta do parteru. W pewnym momencie wykorzystał haczenie do ładniego obalenia. Spivak dalej obijał rywala a na dodatek znalazł się za jego plecami. Próbował nawet duszenia, ale nie udało się zapiąć techniki. Zawodnicy wrócili na środek oktagonu. Po kilku ciosach Mołdawianina udało mu się jeszcze zepchnąć rywala na siatkę.

Drugą rundę Spivak zaczął od znakomitych lewych prostych. Sakai odpowiedział kilkoma ciosami, ale inicjatywa nadal należała do Mołdawianina. Zawodnik z Europy po raz kolejny sprowadził pojedynek do parteru. Sakai wstał i nawet docisnął rywala do siatki. Na jego nieszczęście raz jeszcze dał się jednak obalić. Spivak spuszczał potężne ciosy młotkowe na głowę Brazylijczyka. Kolejne mocne uderzenia Mołdawianina pozostawały bez odpowiedzi. To musiało w końcu doprowadzić do przerwania walki.

Spivak wygrał drugą z rzędu walkę przed czasem. W marcu już w pierwszej rundzie uporał się bowiem z Gregiem Hardym. Dzisiejsze zwycięstwo nad Sakai powinno zapewnić mu wejście do rankingu królewskiej dywizji UFC.

Zobacz także:

Jan Błachowicz jednak bez walki o pas! Rywal pochwalił się, że zaakceptował starcie! Znamy szczegóły

Wiele wskazuje na to, że Jan Błachowicz poznał swojego nowego przeciwnika. Niestety nie będzie to walka o pas wagi półciężkiej z Jirim Prochazką. 

Piotr Pająk zawalczy w PRIME? Rywalem ma być mocny zawodnik KSW!

Jak udało nam się ustalić Piotr Pająk najprawdopodobniej wystąpi na trzeciej edycji PRIME SHOW MMA, która odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Co ciekawe przeciwnikiem popularnego youtubera będzie mocny zawodnik KSW.

Starcie młodych talentów otworzy galę KSW 73 w Warszawie

Pojedynek dwóch utalentowanych zawodników będących na początku swojej zawodowej drogi otworzy galę KSW 73. Niepokonany Miłosz Melchert (2-0, 2 KO) zmierzy się ze znanym z viralowych skończeń Irlandczykiem, Carlem McNallym (1-0, 1 Sub). 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis